Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm után 16 nappal,...

Menstruációm után 16 nappal, ultrangos képen egy fekete folt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Lassan már egy éve próbálkozunk a babával, és sajnos még nem jött össze.Elhatároztuk a férjemmel, hogy elmegyünk a nődokimhoz(Németországba élünk)Megvártuk a januári mensruációmat ami 7-én jött meg.Kértem ídőpontota dokimtól, meg is kaptam Január 22-re. Megvizsgált csinált hüvelyi ultrahangot amin egy fekete folt látszik és mondta a dokim németül, hogy schwangerschafts(Terhes) elöször nem figyeltem erre a szóra mert a képekkel voltam elfoglalva hogy mi az a fekete folt aztán vért is vettek adott még egy időpontot február 5-re akkor kell visszamennem..csak akkor gondolkoztam el igazán hogy most mi is van amikor haza értünk...terhességet mondott mi lehet az a fekete folt hmm ?teljesen összezavarodtam hogy most mi is van és ha az is vagyok hogyan lehetséges menszesz után még tesztet nem is csináltam majd hétvégén.

#menstruáció #teherbeesés #ultrahangod kép
2015. jan. 28. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet a petezsakot látta :)
2015. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Hát nagyon sok értelme volt elmenni ovoshoz :) Máskor talán figyelj rá.
2015. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)Hát nem tudom,majd ha megyek 5-én akkor jobban figyelek :) A német nem megy perfekt szinten majd a párom bejön ö jobban beszéli a németet mert amiatt mentünk mert nem jön a baba és rendesen megvolt a menstruációm ezért furcsélom ..Igen kedves első mér utánanéztem és láttam olyan babás ultrahangos képeket ahol a fekete folt petezsákot mutatott :)
2015. jan. 28. 18:06
 4/15 anonim ***** válasza:
neked is megjött, és terhes vagy? :D
2015. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem az 5hetes ultrahangon volt olyan képem.
2015. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Majd megtudod "kedves" utolsó ha sokáig próbálkozol és nem jön össze a baba ....nem vagyok rinya gép 30 éves felnött ember vagyok sokan vagyunk itt olyan problémával sajnos ,hogy nem jön a baba valaki több évet próbálkozik még sorolhatnám.. És igen furcsa nekem is hogy menszesz után hogyan lehet ..olvazsd el értelmesebben amit írtam..
2015. jan. 28. 18:13
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocsi 4/6.nak szólt.
2015. jan. 28. 18:15
 8/15 A kérdező kommentje:
5/7 Köszi a válaszodat ,hát nem tudom hogy most mi is van de megtudom február 5-én :)
2015. jan. 28. 18:17
 9/15 anonim ***** válasza:
5ös vagyok.nem muszály addig várni,tesztet is csinálhatsz,ha az volt az ultrahangon ki kell mutatnia már
2015. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi lennék rá :) ha csinálsz tesztet írd meg mi lett légyszi :)
2015. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!