Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a teherbeesés első jelei?...

Mik a teherbeesés első jelei? A lenti leírás alapján lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A párommal a menstruációm után 1-1,5 nappal voltunk együtt 3x. Megszakítással védekeztünk. Azóta már menstruáltam, és 4 terhességi teszt is negatív lett, ma éjjel viszont jelentkezett a hányás, és folyamatosan rosszul vagyok. Lehetséges hogy mégis terhes vagyok?

2015. okt. 24. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:

"Megszakítással védekeztünk" - értelmezhetetlen szókapcsolat.

A menst. ugyanolyan volt, mint szokott? normális?

2015. okt. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem 1001%hogy nem vagy terhes!

Gyomorrontásod van

2015. okt. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A megszakítás nem védekezés. Az nem védekezés ami mellett 100 nőből 35 terhes lesz egy év alatt. (Pearl index)


Most nem vagy terhes de nem adok egy évet...

2015. okt. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most kizárnám a terhességet, de akkor neked is elmondom, hogy olyan nincs, hogy megszakításos védekezés! Ilyen nem létezik! Megszakításos közösülésnek hívják ezt, mivel semmi köze a védekezéshez! Most nem vagy terhes, de ha továbbra is így vagytok együtt, akkor előbb-utóbb az leszel!

Bár nyilván, ha nem jelent gondot a gyerek, akkor hajrá, csak nyugodtan így tovább!

A tüneteidet pedig simán okozhatja gyomorrontás, vagy valamilyen vírusos fertőzés, esetleg gyomor-vagy emésztési probléma.

2015. okt. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés, de a leírtak alapján inkább vírust kaptál be, nem a legyet.
2015. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!