Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógykaprás után meddig...

Gyógykaprás után meddig vérezhetek? Talán valami problémám van?

Figyelt kérdés
Sajnos tegnap Missed ab.befejezésem volt,elhalt a kisbabám.Tegnap mikor kihoztak,nagyon véreztem,estére semmi,ma meg csak barnázok.A hasam utána görcsölt,azóta csak most kezdett újra.Hányingerem van és szédelgek.Anita
2010. márc. 17. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Sajnálom, én is átéltem, nagyon rossz érzés.A vérzés nálam is ilyen volt, mikor kihoztak véreztem,másnapra már csak barnáztam pár napig.Viszont a tüneteid nem hinném,hogy normálisak, nekem utána nem volt a lelki bajokon kivül semmi gondom.Azaz rá egy hétre kezdett el fájni a méhem és a petefészkem.Begyulladtak a méhet tartó szalagok.Mindenképpen menj vissza az orvosoz, mond el neki a panaszaidat, megnéz uh-n, hogy teljesen kitisztultál e.

Jobbulást.

2010. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem 3 hete volt majdnem 5 hónapos Ikrekkel, azóta is van, hogy nagyon erősen görcsölök, sokszor még sötétben este is szédülök, azóta is vérezgetek, ami azt jelenti, hogy most a 3 hetes controlon megállapították, hogy rendellenes méh és hüvelyvérzésem van és vészes vérszegénységem.

Kitartást: Anita (szintén)

2010. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia Anita!

Hogy vagy?

Meddig véreztél?

Meg jött már azóta?

Mennyi idős volt a Babád?

Mikor volt a műtéted?

Köszönöm, ha beszámolsz Rólad!

Üdv.: Anita

2010. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Már nem vérzek,csak néha barnázgatok.Sajnos hét hetes volt,tegnap múlt három hete,hogy műtöttek.Köszönöm már kezdek felépülni,lelkileg még nehéz feldolgozni,de hála istennek olyan embert rendelt mellém a sors,aki ezekben a nehéz időkben tartotta bennem a lelket,és ez nem mindegy.Sokat köszönhetek neki.Köszönöm mindenkinek a bíztató szavakat,és az eddig kapott válaszokat.
2010. ápr. 7. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!