Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 21- napján éjszaka...

Ciklus 21- napján éjszaka majd megfagytam a takaró alatt, van valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alulműködésem van, IR-es,PCOS vagyok. Már van egy babám, szeretnénk testvért.
2015. okt. 27. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Tekerd fel a fűtést.
2015. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húú napok óta hasonlót tapasztalok, aztán nagynehezen rájöttem a megoldásra: hideg van.
2015. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat vártam, 23 fok van a lakásban, és nem egész éjszaka tartott a majd meg fagyok dolog....
2015. okt. 27. 09:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Valóüszínűleg a PM alulműködés miatt fázol, arra jellemző. Babát nem jelez, ez nem egy tipikus tünbet és amúgyis, ha terhes is vagy kb most ágyazódik be, szóval kizárt. Amúgy, nálam inkább hőhullám, izzadás jelezte a babát, de csak nemvárt körülni napokban.
2015. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt akartam irni, mint a 4-es valaszolo, hogy ez inkabb a pm alulmukodessel fugg ossze, es a ciklus 21.napjan ez semmikepp nem jelezhet terhes tunetet. En mar a 10.het korul voltam, augusztus vegen, szeptember elejen, amikor meg 30 fokban en mar pulcsit vettem, mert faztam. Na az valoban a terhesseg miatt volt ;-) Most meg ne akarj terhestuneteket felfedezni. Amugy a pcod, IR-ed es a pm alulmukodesed kezelve van rendesen? Gyogyszer, dieta, sport megy?
2015. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A pajzsmirigyemre az első terhességem 9. hetétől szedek gyógyszert, az IR, PCO csak most igazolódott vérvétellel. Így még hangolódom az új életmódra. A 3,3 tsh-ra emelt gyógyszert szedek, mivel szeretnék teherbe esni.

2015. okt. 27. 10:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma pozitívat teszteltem. :)
2015. nov. 9. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!