Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek 6,2 TSH eredmény...

Szerintetek 6,2 TSH eredmény magas?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, és most endokrinológushoz küldött a nőgyógyászom. Az elmúlt két hónapban nem volt PÉ-m, lehet ennek az oka? Amúgy teljesen szabályosak a ciklusaim, és semmi pajzsmirigyes tünetem nincs. Nem értem. )-:
2010. márc. 17. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,magas!

Nekem sem volt semmilyen tünetem,rutinvérvételen derült ki hogy 8,5 a TSH-m.

Elmentem ultrahangra ahol nem találtak semmit,így nem foglalkoztam vele!Azt moindta a doki hogy lehetett a stressz miatt is ilyen magas!Ez volt 2009 márciusban.


Azóta már 37 hetes terhes vagyok és semmi gond(lekopogom).

De mindenhol azt hallani hogy a TSH ha 1 körül van akkor jön a baba és marad is meg!

Sok sikert neked!!

2010. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyet értek az első válaszolóval!Igen magas és plusz még saját magamból is indulok ki,mondjuk nekem tényleg magas volt 37,9.Lehet a pajzsmirigy miatt nem volt peteérésed,nagyon sok mindent befolyásol a pajzsmirigy.Nekem a gyógyszer szedése ellenére sem akar beállni és csak június közepére kaptam időpontot a dokihoz.Most is 12,8.Nekünk sem akar jönni a baba pedig úgy vágyunk rá!

A tünetre megcsak annyit,hogy mikor engem is elküldött az eredmény miatt a nődoki endokrin dokihoz kérdezte mi a panaszom mondtam semmi azt sem tudtam akkor mivel járhat ez a betegség mondtam neki nem tudok teherbe esni ezért küldött ide a nőgyógyászom erre azt mondta na látja ez a panasz.

Olyan sunyi ez a betegség mint a cukor betegség pl.

Hova jársz amúgy dokihoz?

Kitartást kívánok Neked és mindenkinek!!!!

2010. márc. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló: Nagyon szépen köszönöm a választ. Én hétfőn megyek endokrinológushoz, majd ott kiderül mi újság. A nővérem azt mondta, hogy lehet túl stresszes voltam akkor (ami igaz, mert már lassan megint egy éve nem jön össze a baba), hát majd kiderül mit mond a doki.

A nőgyógyászom küldött el, mert nem volt 2 hónapban peteérésem, pedig UH-val követtük. Így mielőtt bármi gyógyszert is adna a PÉ rásegítésére, elküldött a szakorvoshoz. Majd megírom mit mondott.

De nagyon örülök, hogy Te azóta kismama vagy, szívből gratulálok. Remélem hamarosan én is elmondhatom ezt magamról, és minden rendben lesz! Boldog babaávárást!

2010. márc. 18. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!