Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 26. napján 10-es...

Ciklus 26. napján 10-es érzékenységű teszttel lehetséges-e halovány pozitívat tesztelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A következőben szeretném tapasztaltabbak segítségét kérni. A ciklusom 26.napján tartok. Clostilbegyt segítségével sikerült kb.30 naposra beállítani a korábban rendszertelen ciklusomat.

Ma reggel barnás váladékozás is kezdődött,de nem görcsöl a hasam,menstruáció még sehol.

Ma 10-es érzékenységű teszttel teszteltem,és nem a megadott leolvasási időn belül,de megjelent rajta egy második csík is. Nagyon szeretnék már babát,ezért lehet hogy csak beképzelem és szellemcsíkkal van dolgom.

Ti mit gondoltok?


[link]



2015. okt. 27. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

huh. idáig azt hittem képes vagyok nagy bizonyossággal megállapítani, hogy látok e valamit a teszten vagy sem...

most elbizonytalanodtam :O

lehet már az én szemem is káprázik... de nekem úgy tűnik van ott másik csík...esetleg nem piros :O


ha 2 nap múlva megismételnéd, szerintem többet mutatna... nekem is barnázással kezdődött....

2015. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Negativnak latom .
2015. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát én se tudom,hogy mit higgyek. Reménykedjek-e vagy sem?! De köszönöm a válaszod!
2015. okt. 27. 14:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Tudnal kozelebbi kepet csinalni es oldalrol picit?Vedd a kezedbe termeszetes fenyben.Olyan mintha lenne valami de nem latszik jol.
2015. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív... Nekem is ilyen volt először (a 24.ciklusnapon).
2015. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

[link]

Itt egy másik. Kezdek megijedni,mert lehet,hogy feleslegesen tettem fel a kérdést,mivel fájogat a hasam. Volt valaki így közületek?

2015. okt. 27. 14:35
 7/14 anonim ***** válasza:

Nincs két egyforma helyzet...nem akarlak elkeseríteni....szóval kétesélyes. De nekem görcsölt is a hasam míg barnáztam a mensi helyett....


első voltam

2015. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na ez mar gyanusabb :) Mig nem jon meg van remeny!
2015. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Reménykedek a végletekig!
2015. okt. 27. 14:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szellemcsík, de nagyon drukkolok, hogy ne az legyen.
2015. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!