Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 26. napján 10-es...

Ciklus 26. napján 10-es érzékenységű teszttel lehetséges-e halovány pozitívat tesztelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A következőben szeretném tapasztaltabbak segítségét kérni. A ciklusom 26.napján tartok. Clostilbegyt segítségével sikerült kb.30 naposra beállítani a korábban rendszertelen ciklusomat.

Ma reggel barnás váladékozás is kezdődött,de nem görcsöl a hasam,menstruáció még sehol.

Ma 10-es érzékenységű teszttel teszteltem,és nem a megadott leolvasási időn belül,de megjelent rajta egy második csík is. Nagyon szeretnék már babát,ezért lehet hogy csak beképzelem és szellemcsíkkal van dolgom.

Ti mit gondoltok?


[link]



2015. okt. 27. 14:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Clostit ciklusrendezésre? Ilyet sem hallottam még... Nekem addig negatív egy teszt, amíg nem egyértelmű rajta a 2 csík. Nem akarlak elkeseríteni, de készülj fel szerintem mindkét eshetőségre! Nekem az első clostis hónapom sikertelen volt, de nagyon szurkolok, hogy neked sikerüljön! Tesztelj 2-3 nap múlva! Szurkolok neked!
2015. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van ott csík de nekem szürkének tűnik, ami valószínű csak szellem vagy száradàsi csík! De drukkolok hogy pozi legyen ! :)
2015. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
tesztelsz ma is?
2015. okt. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy tesztelek újra,mert tegnap elkezdtem vérezgetni,így felesleges. A vér viszi a babát! De köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2015. okt. 28. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!