Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg nem repedt tüsző. Beszedje...

Meg nem repedt tüsző. Beszedjem az Apranaxot?

Figyelt kérdés
Ma voltam nődokinál, 12.ciklusnap. Talált egy 2 cm-es túlérett, meg nem repedt tüszőt. Írt fel rá Apranaxot, de nem tudom mennyire szükséges ez, nem vagyok híve a gyógyszerszedésnek. Miben segít ez? Illetve akkor ebben a hónapban nem lesz ovulációm? Vagy nincs hozzá köze?
2015. okt. 27. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a gyógyszer egy nem-szteroid gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, semmi köze a tüszőrepedéshez. Miért lenne egy 2 cm-es tüsző túlérett? Van, hogy 20-25 mm között repednek általában, teljesen jó ez a lelet. A gyógyszer szerintem másra adhatta.
2015. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ez az. Akkor nem szedem be, más nem került szóba, úgyhogy hagyom, hátha megreped 1-2 nap múlva.
2015. okt. 27. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Apranaxot en meniscus serulesre kaptam (porclevalas terdben) eros fajdalom es gyulladascsokkento! Hogy tuszorepeszto-e arrol fogalmam nincs,de az orvosod bizti megmondja ha felhivod miert javasolta :)
2015. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én akkor kaptam apranaxot mikor volt egy szép nagy cisztán,akkor kellett napi 2 szednem.igazából nem tudom mi zajlott le bennem,de a ciszta eltűnt
2015. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!