Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltunk a férjemel...

Együtt voltunk a férjemel menstruációm harmadik napján nem védekeztünk eddig nem féltem de most?

Figyelt kérdés

21 voltunk együtt, az volt a harmadik nap, eddig ha hèbe hóba együtt voltunk nem volt gond, de most meg vagyok ijedve mert ma nyilalt ott lent, és kissé puffadó a hasam, közben meg jön érzésem van.

Ha be sikerült egy terhesség netán ez lehet beágyazodàs?


2015. okt. 27. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon csekely az eselye..ne is stresszeld magad ezen :)
2015. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak az aggaszt hogy ez a meg jön érzésem miért van.
2015. okt. 27. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Mármint el is ment benned? Akkor simán van rá esély, igen. Ha mondjuk előző hónapban kimaradt a peteérésed, lehet pont menstruáció alatt mégis volt. Mi szoktunk "naptármódszerezni", ettől függetlenül, tudom hogy a pakliban sajnos mindig benne van, hogy besikerül.
2015. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen nem vèdekeztünk sehogy sem. Hátha meg fogant nem vetetnèm el biztosan.
2015. okt. 28. 12:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia mi ciklus 4. napján voltunk együtt most 16 hetes vagyok és utána nem is voltunk együtt mert pont külföldi kiküldetèsre ment úgy hogy van esély!
2015. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! És menyire voltak pontosak a ciklusaid, ha megkérdezhetem?
2015. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint van rá esély! És te kedves utolsó előtti válaszoló éreztel valami mást? Utána mikor menses alatt együtt voltatok? Miből vetted észre leghamarabb? Bocsánat hogy ennyit kérdezek de aggódom.
2015. okt. 29. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti vagyok ! Privibe írtam kérdező a kérdésedre! :)

Nekem 25.napra jött meg mindig sose volt szabályos 28 ciklus ... már akkor kb 3-4 honapja annyira jött meg annyi volt a tünet hogy egész ciklus alatt gorcseim meg petefészek fajdalmaim voltak .

2015. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!