Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyomorégés, gyomorfájás lehet...

Gyomorégés, gyomorfájás lehet terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Csináltam már tesztet 4-et is mind pozitív igaz még halványak, de viszont mind erősebb mint az előző. Orvosnál voltam tegnap uh-n még nem látott semmit, két hét múlva kell visszamennem számításaim szerint 4 hetes és 6 napos vagyok ma. Tüneteim nincsenek, azt leszámítva, hogy az alhasamban szokott feszülés lenni de inkább csak este jellemző. Amit még tünetnek gondolok az erős gyomorégés délelőtt meg néha evés után

2015. okt. 28. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában nem koraterhességi tünet (később szokott jönni ha jön egyáltalán) de van aki már az elejétől szenved vele.
2015. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyetertek az 1-essel. A gyomoreges altalaban a 2. trimeszterben szokott elojonni. Nekem is akkor kezdodott. A Rennie nagyon jo ra!! ;)
2015. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Változó...nekem félévente 1szer égett a gyomrom és onnan tudtam hogy lehet hogy baba lesz, hogy akármit ettem ,de tényleg bármit utána 5 perccel enyhén égett a gyomrom. Most 7 hetes vagyok..akkor voltam 3.
2015. okt. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!