Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesség semmi tünet?

Bianka171 kérdése:

6 hetes terhesség semmi tünet?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok de semmi bajom olyan mintha nem is lennek az orvosnál voltam aszt mondtak minden rendben habár még uh-n nem voltam ez normális ilyenkor vagy valami baj lehet a picivel?
2015. okt. 22. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt semmi "klasszikus" tünetem, pedig lassan belépek a 3. trimeszterbe. Semmit nem jelent a babára nézve.


26+6 hkm

2015. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt akkor meg nyugodhatok, mert mindenki mondja nekem hogy semmi bajod stb.. míg mások örülj neki szval ezért nem ertettem De köszi a választ :)
2015. okt. 22. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak párszor volt hányingerem, az is inkább később. Van, akinek egyáltalán semmi tünete nincs a hasa növekedésén kívűl, és ez egyáltalán nem ritka, örülj neki:) De amúgy még bőven jöhet, átlagosan a 6-8. hét között szokott kezdődni a hányinger, és a 12-14.-ig tart.
2015. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is ugy tudom de sokan okskodnak.. Egyedül a derekam fáj de azis csak 2 napja kezdődött el.. Köszii a válszt
2015. okt. 22. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem se volt semmi. Halistennek. Neha el is felejtettem hogy terhes vagyok. 😂😂😂
2015. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is elfelejtettem sokszor az első trimeszterben, most már nő a hasam, ami emlékeztet:D Az okoskodókkal minek foglalkozol amúgy? Gyerekkérdésben mindenki kompetensnek érzi magát, készülj rá lélekben, hogy ez a születése után csak rosszabb lesz:)
2015. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 10 hét 3 napos terhes, és én eddig még nem voltam rosszul, nem hánytam, nem émelyegtem, kicsit fáradtabb voltam pár hétig, de már fáradt sem vagyok. Eleinte a mellem feszült, most már hetek óta az is tök puha, békés. Szóval az égvilágon semmi extra jele nincs a terhességemnek.

De ma pl. voltam is ultrahangon, és szépen fejlődik a bébi, minden rendben.

Szóval ha egyáltalán nem vagy rosszul, akkor is lehet egészséges terhességed.

2015. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiamnál kizárólag a 9-10 héten voltam nagyon rosszul 0-24ben. Most 7 hetes vagyok szintén nincs semmi bajom az ég világon...ja de egyszer volt már hányingerem de ennyj.
2015. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!