Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el anyáéknak,...

Fancsi24 kérdése:

Hogy mondjam el anyáéknak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy tesztet, mivel már három napja késett. Pozitív lett. Ebben a hónapban kb 2-2 és fél hete lefeküdtem először a barátommal. Gumi óvszert használtunk és öszintén szólva, nem tudom hogyan sikerült össze hozni legalábbis én szakadást nem láttam:(.. 15 éves vagyok és egyértelműen nem szeretném megtartani, nem azért mert nincs szivem egyszerűen nem szeretném anyukámékra hárítani a dolgokat. Valaki tudna segíteni, hogy mondjam el nekik? (Nem jo a viszonyunk) 15l

2015. okt. 28. 20:28
 1/9 anonim válasza:
74%

Hat akkor sajnos semmi jo nem szuletik ebbol.

Sajnallak, oszinten! Remelem nem tortenik semmi ami befolyasolja a tovabbi eleted!

2015. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
10%

"Szia anyu! Képzeld, megkötött a gipsz."


vagy:


"Hallod anyu! Bohóc van a fiókban."


Szerintem valahogy így.

2015. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
22%
Eletkorodat sose ird ki mert torlik a kerdest, ahogy ezt is mingyart
2015. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Anyu, elraktad a baba holmimat?

Mert szükség lesz rá.

2015. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén. Máshogy ezt nem lehet. Kitartás
2015. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

15 éves vagyok és egyértelműen nem szeretném megtartani



Szexelni ráértél volna 1 év múlva is...Nem korai?! Dehogynem.

2015. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon lehet erre mást mondani.. Szépen eléjük állsz, amikor alkalmasnak látod a pillanatot. Persze ne halogasd, de azért ne épp egy hatalmas családi balhé után állj eléjük ezzel.


Megmondod, hogy lefeküdtetek, óvszerrel védekeztetek, úgy gondoltátok, hogy megfelelően, de valamiért mégis terhes lettél. Nem szeretnéd megtartani a babát (ezzel valószínű a szüleid is egyetértenek majd), aztán elviseled a fejmosást, amit kapsz.


Nem nagyon lehet ezzel finomkodni. Kitartás!

2015. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Minél előbb ess túl rajta, mert hosszadalmas a papírmunka is. Ha kiszaladsz az időből még rosszabb lesz. Nincsenek heteid gondolkodni!!! Tépd le, mint a ragtapaszt, nyögd ki és menjetek orvoshoz! Már holnap!


A gumi sem 100%, mindig benne van az esély, hogy nem véd megfelelően. Főleg, ha rutintalan kezek használják.


Ezt olvasd át: [link]


Ezt pedig gondoljátok át: [link]



De első az, hogy mentek az orvoshoz!

2015. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5%
Mennyi b*zi kamu kerdeseket vannak itt oregem,egyre sz*rabbit komolyan mondom ez az oldalast az ilyen kis csitrik miatt ...
2015. okt. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!