Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el anyáéknak,...

Hogy mondjam el anyáéknak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,a barátommal ,aki 18éves 4hónapja vagyunk együtt . Anyuék ismerik a fiút, és nincsenek túl jó véleménnyel róla, a korábbi múltja miatt ( füvezés, dílerkedés, ivászat, rongálások a városba ,rendőrségi ügy stb) Szóval már akkor is nagy port kavart ez az egész,amikor kiderült,hogy együtt vagyunk. Pár hétig hozzám sem szóltak és megtiltották ,hogy találkozzunk. Aztán lassan belátták,hogy Vele vagyok boldog,nagy nehezen elfogadták,de azóta se jöhet hozzánk , nem beszélünk róla. Én szoktam hozzá menni,vagy suliban és suliután találkozunk( egy szakközépbe járunk ) .. Eddig azt mondtam anyáéknak,hogy a legjobb barátnőmnél alszom miközben nála voltam. A szülei nagyon rendesek velem. Lefeküdtünk már jópárszor , azt mondta vigyáz, de már több,mint 1 hónapja nem jött meg,szóval barátnőm vett egy tesztet a patikába,megcsináltam és 2 csík volt rajta.. Még senki sem tudja,csak ő és én..

Hogy mondjam el a barátomnak?És legfőbbképpen anyukámnak? Félek,hogy a barátom elhagy.. És a szüleim megutálnak..Kilátástalan a helyzetem.


2014. máj. 16. 18:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem most a legkevesebb amitől félned kell, hogy a barátod elhagy! Hogy tudtál belemenni abba, hogy majd "vigyáz"? Ezt azért tudhatnád, hogy abból tutira terhesség lesz előbb-utóbb. Mielőbb szólj a szüleidnek, ez sajnos nem olyan dolog, hogy nem veszel tudomást róla és elmúlik... Mondd el anyudnak először, ő majd megtalálja a módját, hogy apukádnak elmondja (de őt akár ki is lehet hagyni az egészből, gondolom nem akarod megtartani?)

De tényleg minél előbb lépj, nehogy kicsússz az időből amíg lehetne tenni valamit!

2014. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
A lényeg h minnél előbb. Kb 8 hetes terhes lehetsz (szerintem).Ilyenkor már orvoshoz kell menni. Tuti nem tagadnak ki.. Számithatsz segitségre?
2014. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb szólj a szüleidnek (még ma), mert az abortuszt elintézni sem elég 1 nap, nehogy kicsússz az időből.


Nem az én dolgom, de egy ilyen embert, mint a fiúd, messzire ajánlott elkerülni, szüleidnek nagyon igaza van, hogy nem szeretik, biztos nagyon szomorúak miattad.

2014. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nagyon abortusz ellenesek a szüleim ,és őszintén nem tudom hogyan mondjam el nekik.. Nagyon félek ..
2014. máj. 16. 19:04
 5/39 anonim ***** válasza:
97%

Hiába abortuszellenesek, ők sem hülyék.

Senki nem akarná, hogy a 15 éves kislánya gyereket szüljön egy drogos bűnözőtől.

Most már késő bánat, minél tovább húzod, annál nehezebb lesz és magaddal tolsz ki, mert ha kicsúszol az időből, meg kell szülnöd a gyereket.

2014. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%

MOst tényleg ennyi kamu topic nyilik? minden nap terhes egy tizenéves?


Ha mégsem kamu, akkor mond el a szüleidnek, mert az abortuszt 12 hétig csinálják meg. Ha már 1 hónapja nem jött meg akkor bizony már nagyon ketyeg az idő.

De hogy gondolhatod hogy a fiú vigyáz????? Sosem értettem ezt a védekezési módszert, ha a fiú vigyáz akkor gumithúz nem????? Sajnálom, ha ennyire nem vagy felvilágosult, de már szexelsz és ha tényleg terhes vagy és nem kamu......


Attól ne félj hogy elhagy a barátod, kicsi az esély, hogy vele éled le az életetd és bocsi de ez a dílerkedés, füvezés dolog..... pláne nem egy bíztató dolog a jövőre nézve, lehet inkább ő börtönbe lesz majd évekig előbb utóbb, te meg egy másik fiúval jössz össze majd. Még fiatal vagy.


Szólj anyukádnak, mert az ő beleegyezése is kell az abortuszhoz és persze nem ingyenes......


Az ifjú apuka mit szól? azért beszéld meg vele, hogy na ennyire vigyázott...... de ha már ő nem gondolkodott neked is lehetett volna eszed, hogy veszel gumit. Nőként, bár téged még inkább lánynak mondanálak, de nem ciki gumit venni én is vettem már. Hidd el a pénztárosnak olyan mindegy hogy wc papír vagy gumit húz le a vonalkóddal.

2014. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Nem kamu,sajnos. bár az lenne..

Egyébként azért nem védekeztünk,mert ő azt mondta,nemszereti gumival csinálni .. És eddig egyik barátnője sem lett tőle terhes, tudja mikor kell kivennie stb.. És eddig működött a dolog..:/

Egyébként már nincs benne ilyen dolgokban,megváltozott miattam.

2014. máj. 16. 19:20
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb mondd el. A szüleidre nagyon nagy szükséged lesz ezekben az időkben, akárhogy is döntesz.
2014. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
86%

ha már 15 évesen ilyen nagy lány vagy,hogy védekezés nélkül sexelsz,akkor legyél nagy lány,és állj a szüleid elé,és mondd el,hogy,milyen buta voltál

komolyan nem értem az ilyen kis buta libákat,mint te

2014. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Még ma szólj a szüleidnek! Te amúgy,hogy gondoltad a továbbiakat? Abortusz vagy esetleg gondolkozol a baba megtartásában is? A szüleiddel meg kell ezeket beszélni és elmenni egy nőgyógyászhoz.


Nyugodtan írhatsz privátot,ha gondolod!!

17l

2014. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!