Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az ovuteszt sorozatról?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy nincsen ovulációm? Mellem fáj, mindjárt megjön érzésem van és szúrt is a petefészkem. Hőből egyelőre nem egyértelmű, hogy mi van.

[link]


2015. okt. 29. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez alapjan nem volt,viszont az is lehet hogy nem kaptad el a tesztelessel.
2015. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mutasd a hőgörbéd is...a tesztek alapján nem volt..
2015. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2015. okt. 29. 17:42
 4/12 anonim ***** válasza:
nem volt még ovud, elég tiszta sor.
2015. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De akkor miért van egy alig halványabb csík az ovuteszten 3 napja? Ráadásul tegnapelőtt 20 mm-es tüszőt mértek.
2015. okt. 29. 21:14
 6/12 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy mennyivel halvanyabb. halvanyabb tehat negativ. ennyi. nem volt ovud :( elore nezz ne hatra.
2015. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy a ma esti már pl annyira halovány,hogy inkább egycsíkos, azaz ennyi volt. Ez erősödni már nem fog. A tegnapi teszt viszont ha éppen 10-es érzékenységű lett volna, akkor pozitív lenne. Ez viszont 25-ös.
2015. okt. 29. 22:29
 8/12 anonim ***** válasza:
szia! vannak emberek akiknek nem lesz sosem erösebb mint a tesztcsík! Nekem sm lett erősebb, haosonloan jártam int te! Szerintem jól tettétek h összebujtatok!
2015. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma hajnalban voltunk együtt. Valamiért úgy érzem ma van ovum, elsősorban azért mert nagyon érzékeny a mellem, másodsorban pedig mert erős mindjárt megjön érzésem van. Az tuti, hogy ha ebből baba lesz, az jó példa lesz mindenki számára, hogy mi is az a pozitív lh teszt. :)
2015. okt. 29. 23:13
 10/12 anonim ***** válasza:
draga...hogy mi abpozitiv lh teszt az rajta van a hasznalatin....ahogy az elozo orja extrem esetek elofordulnak es azt mondjak eleve reggel este kellene tesztelni h valaki 100%ra elkapja az lh csucsot...harmadreszt nyugodtan erezd az ovut attol még sjanos nem biztos a baba en placebo mod produkalom az osszes terhes tunetet a ciklusaim vegen meg sem lesz belole baba. ettol fuggetlen sok sikert de ne eld bele magad sajnos sok egeszseges nonek sincs minden honapban ovulacioja...a hõd sem emelkedik...legalabb ha az emelkedne....szerntem nem volt de ne legyen igazam
2015. okt. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!