Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 1 héttel pozitív...

Peteérés után 1 héttel pozitív 30-as Ovuteszt. Két peteérés egy hónapban?

Figyelt kérdés
Szurkált ma reggel a hasam fáj a derekam (tipikus ovus tünet nálam) kíváncsiságból ellőttem egy ovutesztet, ami full pozi lett. Ehhez, vagy az előzőhöz számítsam a nemvártat? egyáltalán hogy lehetséges ez?

2015. okt. 26. 07:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Én is ìgy jártam pont 1 hete az az a peteérés után +1 héttel.Valószinü hogy még egy peteérés.
2015. okt. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,én kiváncsiságból tesztelnék még azért,nekem pont így volt,1 héttel a peteérés után pozitív lett 5 napon keresztül.. terhességet mutatott!
2015. okt. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Vagy még egy ovu (így lesznek a kétpetéjű ikrek, ha mindkettőből megtermékenyül a petesejt), vagy jósteszt, és terhességet jelez.
2015. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Sokkal gyakoribb, mint gondolod. Extra ovu bármikor lehet a ciklus folyamán. A nemvártat én az eddigi leghosszabb ciklusodhoz képest nézném, de amúgy lehet menzesz olyanoknál is, akiknél nincs peteérés, a kettő csak annyiban függ össze, hogy átlagosan a ovu után 14 nappal várható, hogy megjön. Én az előzőhöz számolnám, de én türelmetlen típus vagyok:) Azt meg úgyis észreveszed, ha nem jön meg:)
2015. okt. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Jósnak szerintem korai lenne, bár peteérés előtt közben és után is voltunk együtt, úgyhogy van rá esély, sosem jós teszteltem viszont így sem jártam még
2015. okt. 26. 10:12
 6/39 A kérdező kommentje:
Ma is ugyan olyan erős pozitív lett... Hmm érdekes
2015. okt. 27. 07:08
 7/39 anonim ***** válasza:
Ma is pozitiv? :)
2015. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
igen pozitív hát majd kiderül, lehet nem repedt meg a tüsző
2015. okt. 28. 10:55
 9/39 anonim ***** válasza:
:-))) én nagyon kiváncsi vagyok! Szurkolok!!
2015. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
ma vagyok nemvárt előtt 4 nappal és a fastestről rendelt tizes teszten nagyon nagyon halványan látszik a második vonal....időn belül megjelent e attól tartok, hogy cak szellemcsík mert nagyon halvány...kíváncsiságból teszteltem egyet mert olyan cicijeim lettek mint amilyenre mindíg vágytam :D
2015. okt. 29. 06:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!