Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek még ma? (Ügyelet

Menjek még ma? (Ügyelet

Figyelt kérdés

Menjek még ma?(ügyelet)


Az uh 14 mm- es méhnyálkahártya látszódott 8 nappal ezelőtt. Doki azt mondta

Nagyon korai terhesség. Ma barnáztam.... Úgy fél órája kezdődött.

A terhesség is ezzel kezdődött a nem várt napján....de csak annyit mondott

rá hogy előfordul. Attól tartok ma ő az ügyeletes és nem tesz semmit majd.

Vagy figyeljem tovább magam? Félek hogy nem vesznek komolyan mert

még nem látni a babát!



2015. okt. 29. 17:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
46%

Miért nem csináltál tesztet?

Azért az még, hogy ennyi a nyálkahártya vastagság, az még nem jelenti azt, hogy tuti terhes vagy. És az is lehet, hogy elindult valami, de mégsem lett belőle semmi és most azért barnázol, mert meg fog jönni.

Végül is veszíteni nem vesztes vele semmit, ha elmész orvoshoz, de én biztos csináltam volna a napokban a helyedben egy tesztet!

2015. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Bocsi a kapkodásban elfelejtettem irni. Van 4 pozi tesztem. 25-ösek. Uh ra is csak az első pozi teszt után mentem
2015. okt. 29. 17:57
 3/33 A kérdező kommentje:

1 héttel utána.

Most azota semmi

2015. okt. 29. 17:58
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Menj. Nem biztos, hogy ha ő is lenne nem csinálna semmit. Nemvárt napján a barnázás akár azért is lehet, mert a szervezet emlékszik a menzeszre. Ezt orvosok is biztos figyelembe veszik. Tőlem kérdezte is az orvos 6 hetesen, hogy nem-e lenne esedékes a menzesz, mondtam, hogy nem. Viszont így, hogy újra barnázol, ezt már nem lehet arra ráfogni.
2015. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Menj szerintem is! Nekem is volt es nem mentem:(
2015. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
En azonnal mennek..mentem is anno csinaltak egy tesztet pozi lett kaptam terhessegmegtarto gyogyszert.Meg nem voltam 5 hetes csak kesett 4 napja es barnaztam.Meg is maradt 1 het mulva uh.igazolta.Most 5 eves a barnazasom :)
2015. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó válaszoló!engen lerendezett annyival h lehet korai vetélés....és okt.22-én csinált uh-t.

Akkor rákérdeztem a barnázásra,azt mondta előfordul....

Ezek után szted?

2015. okt. 29. 18:21
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezek utan valts orvost a doki meg szegyelje magat :/ Engem egy sima sztks doki vizsgalt nem is ismert es mindent megtett! 3 hetig vissza kellett jarni ellenorzo uh.ra amit nem is bantam :p Menj probald meg az ugyeletet! Ha kell verd ki a balhet legyel felelossegteljes a dokid helyett is! Asszem rutascorbint kaptam anno.
2015. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek ugyanez volt, én azonnal elzavartam orvoshoz, aki azt mondta, ez teljesen normális. Nem adott neki rá semmit. Nála semmi gond nem lett, fejlődött tovább a baba, most egy hónapos már! Remélem, nálad is így lesz! :)
2015. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Olvasom a töbféle hozzáállást az orvosok részéről.

Azóta nincs semmi barnázás.pihenek.ha ujra jelentkezik megyek.

2015. okt. 29. 18:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!