Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek még ma? (Ügyelet

Menjek még ma? (Ügyelet

Figyelt kérdés

Menjek még ma?(ügyelet)


Az uh 14 mm- es méhnyálkahártya látszódott 8 nappal ezelőtt. Doki azt mondta

Nagyon korai terhesség. Ma barnáztam.... Úgy fél órája kezdődött.

A terhesség is ezzel kezdődött a nem várt napján....de csak annyit mondott

rá hogy előfordul. Attól tartok ma ő az ügyeletes és nem tesz semmit majd.

Vagy figyeljem tovább magam? Félek hogy nem vesznek komolyan mert

még nem látni a babát!



2015. okt. 29. 17:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Ja, még hozzátéve, ha ez igaz, amit az orvos mond (márpedig miért hazudna), akkor a barnázás egyáltalán nem csak a vetélés előjele lehet, hanem épphogy azt is jelentheti, hogy kapaszkodik meg a baba! Azt is írtad az elején, hogy a terhességed is ezzel kezdődött a nem várt napján. A barátnőmnél is. Ő azt várta, hogy megjön neki, mert barnázott, de aztán mivel nem jött meg, tesztelt. Később elmaradt a barnázás, majd napok múlva újra kezdődött. Az első néhány hétben neki így volt. Erre mondta az orvos, hogy csak a baba fúrja magát befelé és attól van, nem kell vele foglalkozni. Ő is szedett azért magnéziumot, de nem írtak fel neki semmi gyógyszert, és fekvést sem javasoltak neki.
2015. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ma már vérzem :-(
2015. nov. 1. 06:33
 23/33 A kérdező kommentje:
Lehet a tegnapi vizsgálattól?
2015. nov. 1. 06:34
 24/33 anonim ***** válasza:

17-es vagyok, nekem is azt mondták, hogy igazából semmit nem tudnak csinálni, ha egyszer vetélés lesz, akkor az lesz, max. a hormonpótlással tudnak valamit segíteni, de az sem biztos, de azért próbálkoznak. Így tartottak bent 3 napig és kaptam gyógyszert.

És nekem akkor már volt róla orvosi papírom, hogy terhes vagyok, mert látszódott a petezsák, sőt, amikor barnázással bekerültem a kórházba, akkor uh-t is csináltak és már szikhólyag is volt. Következő héten láttak már szívhangot is.

2015. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Voltam az orvosnál.nagy valoszinűséggel vetélél :'(

Szabálytalan petezsák látható.nem jelent jót :-(

Vérzek,mint mensikor....

Azért csüt.-ön kell uh-ra menni,h kiderüljön,ment vagy maradt.,...

2015. nov. 1. 14:25
 26/33 anonim ***** válasza:
Ó, sajnálom! Azért még hátha...!
2015. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm....de tényleg már csak a csodában bizhatunk :-(
2015. nov. 2. 06:27
 28/33 A kérdező kommentje:
tegnap missed ab lett a vége :((((
2015. nov. 4. 06:46
 29/33 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :( Ilyenkor nehéz bármivel is vigasztalni... Talán csak annyit merek hozzátenni, hogy ilyen esetben azt szokták mondani az orvosok, jobb így, mert valószínűleg nem lett volna életképes a baba... :( Legközelebb biztosan nem fog megismétlődni! Most utánagondoltam, és négy ismerősöm is van, akiknél ugyanez történt, de amint újra lehetett próbálkozni, hamarosan teherbe estek és egészséges babájuk született!
2015. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
En is nagyon sajnalom es egyet ertek talan az vigasztaljon,hogy konnyebben johet a kovetkezo baba! Kitartas es ne szomorkodj :)
2015. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!