Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit érezhetek beágyazodaskor?

Mit érezhetek beágyazodaskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tesztet meg nem csinaltam.Azt jövőjéten fogok.

Mit lehet érezni a beágyazodaskor?

Feszesebbek lettek a melleim mar folyasom is van.Es olyan érzéseim voltak mintha megjönne de nem jott.


2015. okt. 29. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmit.

Mikor kellene megjönnie?

2015. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jövőjéten
2015. okt. 29. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg alhasi görcsöket, nekem volt. Csak az a baj, hogy a beágyazódás közel van a nemvárthoz, így nem lehet tudni, hogy PMS vagy az.. nekem legalábbis fogalmam sem volt, bár egyik nap erősen görcsölt a hasam és másnap már csak enyhén. Majd nem jött meg. De csak utólag könnyű nekem mondani, hogy az volt, akkor csak reméltem.
2015. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. okt. 29. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Én rosszul lettem aznap, hőemelkedésem volt, rázott a hideg, hányingerem volt, és puffadtam. Haza küldtek a munkahelyemről is. Június 23-án volt az aktus és 26-án a beágyazódás. Kislányom lesz! :)
2015. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 chuwi válasza:
Szia.Nekem a mellem fájt nagyon és görcsöltem.sok sikert 😊
2015. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lázas voltam tegnap de azt gondoltam h vírus lehet.Ma szabin vok es fáradt vagyok csak. Reménykedem ... 😊
2015. okt. 29. 22:15
 8/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kislányodhoz!!!
2015. okt. 29. 22:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Beágyazódás tüneteit maximum csak utólag tudod azonosítani, hogy talán azt érezted. Ugyanazok ugyanis a tünet mint a pms-nek. Nekem az ovum a ciklus 11. napján volt és a 7. dpo-n éreztem mensi szerű görcsöt, de csak 2-3 órán keresztül. Azt hittem meg fog jönni. Igazából nem is gondoltam a beágyazódásra, így nem igazán foglalkoztam vele, bár eléggé rajta voltunk már a baba témán. Csak utólag hiszem, hogy azt érezhettem. Szóval ne éld még bele magad. A pozi teszt után fogod úgyis biztosra tudni, hogy amit éreztél az az volt vagy nem.



Kedves 5-ös válaszoló!


Gratulálok én is a kislányodhoz! De nem bírom ki, hogy ne igazítsam ki amit írtál. A megtermékenyített petesejt 6-7 napig vándorol és 7-12. napon kezdődik meg a beágyazódás. A 23. napi aktusból 26-án nem lehetett beágyazódásod! Plusz ezek nem is a beágyazódás tünetei... inkább vírus.

2015. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. okt. 30. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!