Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetek magzatmozgást?...

Érezhetek magzatmozgást? Betöltött 13. hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
A méhemben pár napja érzek olyat, mintha bizseregne,vagy mintha (lehet hogy furcsán hangzik)elfáradt volna hirtelen, mert történik benne valami. Abban biztos vagyok, hogy nem bélmozgás. Azt még hozzá tenném, hogy eléggé testes vagyok, de 3 napja voltunk az ultrahangon és ott láttuk, hogy annyira kalimpált meg integetett, a hölgy alig tudta lemérni.

2014. aug. 2. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Múlt héten én is ugyanezt kérdeztem.Én is bizsergést éreztem,és múlthéten voltam 13 hetes. :) Szóval elképzelhető,bár azt mondják korai.
2014. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Második babás kismama vagyok. Egyáltalán nem kizárt, hogy a babátokat éreztétek. :) Első babámat én is a 13 héttől éreztem. Most a másodikat már a 12 héttől. :)

Nem lehet összetéveszteni a bélmozgással. :)

2014. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Érezhetitek! Bár úgyis mindjárt jön egy pár agyoniskolázott egyén aki leolt, hogy összekevered a bélmozgással....
2014. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:D Háhh! :D

Második vagyok! Igazad van! Egy kismama tudja mit érez, akárki akármit mond! :)

2014. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 13. hetesen éreztem egy nagyon finom, enyhe bizsergést egész lent. Úgy jellemeztem akkor, mintha hullámozna a víz. De nagyon enyhe volt, illetve mivel akkor még a tehességet úgy éltem meg, hogy szinte el sem hittem. Nekem meggyőződésem, hogy midenkinek van ilyen, csak nem veszi észre. Épp azért, amiért nekem is hihetetlen volt. Ilyen idősen még nincs akkora nagy hasa az embernek, gyakorlatilag csak a tudatomban voltam terhes, mivel "kézzel fogható" jele nincs. Ezt is úgy vettem észre, hogy "jaj, mi ez, jaj, hát én terhes vagyok, ez a baba". Nálam, szó szerint így történt. Aztán pár napig volt ilyen, és elmúlt. Na, majd a 20. héttől lett az az igazi babamozgás.

Persze annyira logikus, hisz nem egyből bukfenceket fog vetni az a baba odabent.

2014. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó,én is pont a víz hullámzásához hasonlítottam ezt a bizsergést.Akkor lehet még is csak a babám volt. :)
2014. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.Én mindkettő babámat 13 hetesen éreztem először,aztán hetente 1x-1x bejelentkeztek,majd a 18.héttől minden nap életjelet adtak magukról.
2014. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!