Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez teljesen negatív?

Ez teljesen negatív?

Figyelt kérdés
[link]

2015. okt. 30. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlőre az. Milyen érzékenységű?
2015. okt. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem negatív, de, ha korán teszteltél akkor tesztelj pár nap múlva. Ismerősömnek 38. ciklusnapon is negatív volt a tesztje mégis terhes :)
2015. okt. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Predictor earlyvel teszteltem. Holnap lenne esedékes, de ilyenkor már barnázni szoktam, aminek se híre, se hamva... Pedig eldöntöttem, hogy nem fogok tesztelgetni, de nem bírtam ki :(
2015. okt. 30. 07:21
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem a nem várt naptól számítva 3dik napon lett pozitiv ez a fajta. Délutániból.

Igaz előtte nem teszteltem, így nem tudok előtte mit mutatott volna.

2015. okt. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a teszt mutatott nagyon-nagyon halvány pozitívat egyszer. Máig sem tudom igazán biztosan, hogy hibás volt vagy csak kémiai terhesség. Másnap lázas lettem (elég magas láz) aztán 2 nap múlva már semmi nem volt és időben meg is jött. Azóta elég rosszakat olvasok erről a tesztről. Többet nem is használtam.
2015. okt. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Teljesen az volt. Olyannyira, hogy most meg is jött. :(
2015. okt. 30. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnalom :(
2015. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!