Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggódnom kéne? Az aktus végén...

Aggódnom kéne? Az aktus végén kiszakadt az óvszer. (szombat este történt) Azonnal elmentem zuhanyozni, de mivel vidéken voltam, nem tudtam egyből esemény utánihoz jutni. Hétfőn elmentem kiváltan, és 42 órával az aktus után kb. bevettem.

Figyelt kérdés
Az utolsó vérzésem okt. 13.-án kezdődött. A cilus.hu-s naptár szerint a várható ovuláció 27.-én volt. A baleset okt. 24-én(szombat) történt. Pont a kritikus napokban. A rosszmájú kommentektől kíméljetek !
2015. okt. 30. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Benne vagy a 72 órában bőven, most várakozó állás, te mindent megtettél. Ha nem jönne meg a vényen feltűntetett időn belül, akkor aktus után 2 héttel csinálj egy terhestesztet, az már mutatni fogja a valóságot. De ne izgulj, nyugodj meg, az odegességtől is felborul a ciklus, és akkor azon fogsz parázni, hogy miért nem jön meg. Te mindent megtettél, amit tudtál, felesleges idegeskedni.
2015. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Hát... Igen, akár lehetsz terhes is.


A tabletta fajtájától függ, melyiket meddig lehet bevenni, van, amelyik csak 48 órás, van amelyik 5 napon belül bevehető, értelemszerűen nem mindegy, melyiket írták fel.

2015. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Escapelle-t, a 72 órásat írta fel a nőgyógyász.
2015. okt. 30. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves második, a kérdező nyilván mondta az orvosnak, hogy mikor történt az aktus, az orvos pedig ez alapján irt fel esemény utánit....kérdező, nyugodj meg, lehetni bármi lehet, de most 2 hétig ne pörgesd magad ezen, nem lesz baj :)
2015. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!