Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 nappal tüszőrepesztő szuri...

16 nappal tüszőrepesztő szuri után kimutatja már a terhességi teszt, ha sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Ma kellene megjönnie. Utrogestant szedek, ami hatására (szerintem) nincsen a megszokott mensi görcs, ami a nem várt előtt szokott lenni. 3-4 napja nagyon erősen görcsölt a hasam (akkor azt hittem, meg is jön), de elmúlt. Azóta enyhe barnázásom van. Lehet meg fog jönni, csak az utrogestan nem engedi? Ha ma csinálnék egy tesztet, kimutatná már a babát?
2015. okt. 31. 08:14
 1/2 Dark Angel1987 ***** válasza:

Szia!! Tesztelj nyuodtan! Nekem már 11 nap alatt kiürült a repesztő szuri, és mutatta a babát a teszt. :) sok sikert!!

írj majd ;)

2015. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem, és végül 2 nap késéssel meg is jött. :(
2015. nov. 23. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!