Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjemnek azt mondták hogy...

A férjemnek azt mondták hogy terméketlen. Ez azt jelenti hogy nem lehet babánk?

Figyelt kérdés
Még az eredményt nem kaptuk meg csak telefonon közölte az orvos. Kedden kell neki vérvételre menni-e,de nagyon megilyedtünk eddig azt hittük velem van a baj. Aki volt így tudna tanácsot adni?

2015. okt. 31. 10:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Jesszus, ez az orvos sem százas! EZ azért nem ennyire fekete vagy fehér. Várjátok meg a konkrét eredményeket, és már csak ennyiből is azt javaslom, hogy keressetek másik orvost! Korrekt ember ilyet nem mond, magyarázat nélkül, telefonon!!!!
2015. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem... Ha felhív és ezt közli akkor indokolja is meg. Nem mondott semmi mást az orvos csak azt, hogy Jónapot, maga terméketlen? Vannak kategóriák, pl kevés élő sperma szám, jó sperma szám de lassan működő spermák stb... Nagyrészt mindegyikre van megoldás de én pontosat nem tudok mondani, a férjemet vizsgálták de nála minden rendben volt, csak annak idején sokat olvastam a témában.
2015. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

konkrétan milyen lelet alapján mondta a párodra ,hogy meddő??

nekem is a telefonba mondták meg de mi biopszia után volt a párom ami elég konkrét eredmény!

2015. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
spermamintát kellett bevinnünk mert nem jön a baba 2 éve és azt hittük nállam a baj. De a nőgyógyászom azt mondta illő elmenni-e a páromnak is most már. Tegnap bevittük a mintát 5 napig nem lehettünk előtte együtt. És délután fel kellett hívni hogy mi lett az eredmény és annyit mondott hogy ez a minta alapján a férjem terméketlen és kedden menjen be hozzá vérvételre.
2015. okt. 31. 10:47
 5/20 anonim ***** válasza:
65%

akkor nincs is neki spermiuma?

valszeg genetika ,és utána here biopszia!ha persze egyáltalán nincs spermiuma!

2015. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem tudunk semmi konkrétumot hogy mi meg hogy van. Mi azt hittük nem lesz gond mert telljesen úgy nézett ki mint amilyennek a spermiunmnak kell lenni-e és közben nem jó Nagyon meg viselt bennünket mert már nagyon vágyunk egy gyerkőcre. Most még keddig várunk és akkor ott kiderül minden. Köszönöm hogy segítettetek.
2015. okt. 31. 11:00
 7/20 anonim ***** válasza:

"telljesen úgy nézett ki mint amilyennek a spermiunmnak kell lenni-e"


Az hogyan? Otthon mikroszkóppal nézegettétek?

2015. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem hanem az állaga olyan volt amit bevittünk mintának. Bocsi ha kétértelmű volt.
2015. okt. 31. 15:49
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

Spermium: egy darab ivarsejt.

Sperma: a spermium többesszáma.

Ondó: A spermát tartalmazó folyadék.


Ne haragudj, de ez vicces, hogy "úgy nézett ki". Miért, szerinted a vastagbélrákot is úgy diagnosztizálják, hogy "de hát a Józsi úgy néz ki, mint mások, akkor nem rákos"?

2015. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező' elmesélem a mi sztorinkat ,szóval mi is babát szeretnénk már lassan 2 éve a férjemnek már van egy gyermeke ,én is azt hittem hogy tuttira nálam van a baj de mind kiderült a férjemnek nagyon alacsony a sperma száma 0,5 milio`ML jahhh és 7 ml -ert adott le szóval nem keveset .Mi is azt hittük a mennyiségből hogy rengeteg ebbe a spermium de nem sajnos.MI is először sokkot kaptunk ,de soha nem adjuk fel most szed napi 4 szem gyógyszert hogy javuljon egy kicsit mert a véréből kiderült a tesztoszteron szintje kevés ami a sperma mennyiségért felelős. majd most decemberbe megyünk lombikra :) Soha ne adjátok fel mindenre van megoldás csak pozitivan .
2015. okt. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!