Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassú a spermaja a férjemnek...

Lassú a spermaja a férjemnek ma Derült ki van esély rá hogy még lehet babánk?

Figyelt kérdés

3 éve van hogy nem esem teherbe, ezért gondoltuk hogy a férjem a soros és meg döbbentunk, elég lassú a spermaja, van neki sok, azal nincs baj, csak lassú.

Most minden kavarog a fejemben annyit szenvedtem annyi menstruáció, kivizsgálás, műtét,ovus teszt, és nem beszélve a terhességi tesztekrol, haaaaat szomorú vagyok :-(

Van lassú spermara valami hatásos gyógyszer???


2015. aug. 10. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de segîthet nèmi önmegtartòztatàs and akciò elôtt hogy messzebb tudjon lôni, azaz minèl mèlyebbre.sokaknàl csak kicsurog ès nem lô...
2015. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
E-vitamin, valami jó minőségű. nekünk bevált, pedig a férjem eredménye tragikus volt.
2015. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamikor úgy 25-30 éve olvastam egy angol nyelvű tudományos cikket, amely szerint a koffein gyorsítja a spermiumokat. Emlékezetem szerint a konklúzióban szerepelt, hogy az aktus előtt a nőknél egy kis koffeines hüvelyöblítés segítheti a teherbe esést. Nézz utána, azóta biztosan van több adat.
2015. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az andrologian írt ki étrend kiegészítőt de méreg drága 40 ezer,egy havi adag és három hónapig kell szedni.

:-o

Ezért is itt érdeklődöm hogy van e esélyünk, így vagy van e olcsóbb megoldás?

Tudom a babaert mindent, de hátha valaki volt hasonló helyzetben?

2015. aug. 10. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

A férjem Forever-es E vitamint szedett, első hónapban jött a baba, pedig neki azt írták, hogy 1-1 mozgó (nem lassú, mozgó!) spermium látható.

2015. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fer13 ha jol emlekszem lb 14ezer a havi adag, ès neten rendelheto. Minden mas atverès.
2015. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Próbálok nézelődni valami más után, köszi a válaszokat, de szívesen várok még ha van válaszokat.
2015. aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanezt volt. Csak lassú spermiumok, nulla gyors mozgású. Ezen nem is változtatott semmilyen szer, pedig a férjem elég kávét iszik.

Inszeminációt meg sem próbálták, egyből lombik. Szerintem ha 3 évig nem jött össze, nem érdemes sokáig halogatni. Én is játszadoztam ovuteszttel, teljesen mindegy volt. Bár mi tudtuk, hogy ez a helyzet, adtunk neki valamennyi esélyt, aztán egy év után azt mondtuk, hogy nincs értelme. Így viszont azóta van egy fiunk.

2015. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!