Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki teherbe eset ovulatio...

Van aki teherbe eset ovulatio elott egy hettel torteno egyutletbol?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos, érdekes ez a kérdés, mert sok verziója létezhet. Én azt hittem, ez történt, de végül kiderült, hogy mégsem. Középidőre vártam az ovut, hisz rendszeres 28 napos ciklusom volt. A baba pedig hatodik napi együttlétből fogant. Aztán kiderült, hogy valószínű, korábban lehetett ovum, mint hittem. :) De amúgy a spermiumok 5 napot is életképesek odabent, szóval el lehet csípni így is, igen.
2015. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt, mint az elsővel, 32-33 napos ciklusnál 18-19.ciklusnapra vártam az ovut, de mégis a 12./14. ciklusnapi együttlétből fogant az orvos szerint. Hozzáteszem óramű pontosságú volt ezelőttig a pém, de ez is bizonyítja, hogy gyakorlatilag bármikor lehet! Húgomnak mensi előtt 4 nappal volt ovuja 28 napos ciklusnál.
2015. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hímivarsejt átlagélettartama 3 nap, szélső esetben 5 napig élnek, ha "jó a környezet".

Az egy hét az sok lesz...

2015. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!