Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tablettát...

Esemény utáni tablettát vettem be baleset miatt. 06.27-én volt meg utoljára, 07. 07-én volt az eset másnap gyógyszer, késik teszteltem és pozitív. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Lehet az esemény utáni következménye a pozitìv teszt vagy nem segìtett a gyógyszer?
2015. júl. 28. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Sosem voltam ilyen helyzetben, de szerintem az esemény utáni tabletta sem 100 %-os, és nem gondolom, hogy mellékhatásként pozitív tesztet (HCG hormont) eredményezne.


Csinálj még egy tesztet, ha az is pozitív, akkor terhes vagy.

2015. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, terhes vagyok.
2015. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha pozitív a teszted, akkor igen, terhes vagy. Azért csinálj még egyet holnap reggel a biztonság kedvéért.


Igen, az esemény utáni sem 100 százalékos, nagyon kevés az esély, de van rá.

2015. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaj, ha pozitiv a teszt, akkor gaz van:-/ nem hanytal, vagy ment a hasad a gyogyszer bevetele utan?
2015. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni tabletta bizonyos gyógyszerek szedése mellett semmit sem ér! Jó lenne, ha szedsz valamilyen gyógyszert ezt megnézni.

Van olyan, hogy az esemény utáni valóban nem használ és akkor terhes maradsz, mivel az sem 100%.

2015. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én esemény utáni tabletta után lettem terhes.. Semmit se ért! Gondolhatod mekkora megrökönyödés volt amikor mentem dokimhoz sima vizsgálatra erre közli,hogy babát várok.. Közöltem vele,hogy rosszul látja, hisz bevettem még aznap a tablettát..Ö pedig közölte velem,hogy ez nem 100%-os ,szívós kisbaba ... Hát valóban egy kis vasgyúró Lányom van:)))) !
2015. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem volt sem hasmenés sem hányás. Van egy 1 éves kislányom aki rengeteg figyelmet igényel( gyógytornára, orvosokhoz hordjuk) és bìztam az esemény utániban, de hiába ezek szerint.
2015. júl. 29. 10:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a hányáson, hasmenésen múlik, hanem az ovuláció időpontján. Van, hogy hiába veszed be, már nem tud segíteni.
2015. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Valószìnű a hormonjaim borultak fel mert nekem régen is volt h pozitìv teszt és nem volt baba. Kezdődik a menszeszem, erős volt a tabi.
2015. júl. 29. 19:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor örülünk Vincent.
2015. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!