Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi szeru erzes mar biztos...

Mensi szeru erzes mar biztos nem sikerult?

Figyelt kérdés

Hetfore nem varom de mar 3 napja folyamatos mensi erzesem van betetet is hasznalnom kell mert nem csak a fajdogalasok hanem ugy erzem most fog kifolyni belolem valami mint mikor megjon..

Kicsit hulyen fogalmaztam de akartam, hogy tudjatok mit is erzek.

Szoval lehet elobb jon meg ugye? Terhesseg eseten ilyen erzes nincs:(



2015. okt. 31. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen a folyasod amiert betet kell? Hetfoig barmi lehet.
2015. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja nem a folyas miatt kell hanem csak mert azt hiszem megjon:)

Nincs folyasom

2015. okt. 31. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Jah :) Akkor hetfoig kitartas !
2015. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én akkor teszteltem először, amikor jött ez a mindjárt megjön érzés, hasfeszülés, és tartott már két napja, és nem jött meg. Mivel másnapra legkésőbb jön a vérzés, nálam, ezért csodálkoztam, hogy nem jött, és teszteltem egy irtó halványat, amibe bele tudtam magyarázni bármit.

Pár napra rá erős két csík lett. :)

Szóval ne add fel, és kitartást hétfőig, és az legyen, amit szeretnél!

2015. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, másnap már sokat enyhült, teszteltem egy negatívat, 2 nappal később pedig egy pozitívat.
2015. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez jól hangzik.

Nekem tegnap vagy ma nem kellene jöjjön, de már csütörtök óta úgy fáj, mintha bármikor megjönne.

Mindig megyek a wc-re, de semmi.

Holnap reggel tesztelek egyet.

2015. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat hat ma reggel megjott sajnos:(

Mindenkinek drukkolok aki babat szeretne!

2015. nov. 1. 07:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom.

Nekem nem jött meg, viszont reggel teszteltem és csont negatív...

2015. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szandi87 válasza:

Sziasztok!

Röviden a sztorim annyi, hogy a 2013-ban volt egy vetelesem es azota nem sikerul a baba sajnos! A ciklusaim 33 naposak , altalaban pontosan megjon mindig! Most a 40-ik napnal jarok es folyamatosan ugy erzek, mint ahogyan leirtatok: mindjart megjon erzesem van! Orankent jarkalok pisilni, hogy na majd most, de semmi! Ami nalam meg szembetuno, hogy soha nincs semmi folyasom, most meg ilyen vizszerű átlátszó vmi szivarog belolem folyamatosan. A hasam faj, tunetem nincs! Ja a teszt negativ:-(

2015. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!