Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 3 napja késik, teszt...

Ha 3 napja késik, teszt negativ, de?

Figyelt kérdés
Szoval 3 napja kesik. Reggeli tesztem negativ,de az a fura,hogy tegnapelott rozsaszin vert toroltem. Azthittem tegnapra megjon,de se ma se tegnap nem jelentkezett a menzeszem. Pedig a derekam mar szornyen faj.. :( ma reggeli tesztem negativ.
2015. nov. 1. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Védekeztetek? (A megszakítás NEM védekezés!!!)


Mikor volt az utolsó aktus?


A vérezgetés/maszatolás lehet akár beágyazódás is, meg még sok egyéb is.

A teszt meg csak amegtermékenyítö aktus után kb két héttel mutat pozitívat - és akár a menzesz alatt is teherbe lehet esni.

2015. nov. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem vedekeztunk :)
2015. nov. 1. 07:30
 3/6 anonim ***** válasza:

"A teszt meg csak amegtermékenyítö aktus után kb két héttel mutat pozitívat"

Melyik? Használtam jó pár félét az elmúlt időszakban, de mindenhol azt írta 12-14 dpo. Nekem is késik, 2 napja, görcsölök, derekam fáj, hasam fájdogál. Teszt negatív, de én csak a 11. dpo-n vagyok, így normális, hogy negatív a tesztem. Későn volt ovum (nekem mindig későn van annak ellenére, hogy a ciklusom atomóra pontossággal 29 napos vagy 10 éve)

Szerintem várj holnapig, vagy ha kibírod, akkor keddig és ismételd meg, simán lehet a leírtak alapján pozi.

2015. nov. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Olvasgattam sok helyen ezt a beagyazodasi kis verzest es igy,hogy ma reggel sem jott meg,hozzakotom ,hogy talan most sikerult. A derekam minden 2.3.honapban szokott azert fajni menzesz elott.
2015. nov. 1. 08:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nekem annyira változó, hogy nem tudom már mit gondoljak... Várok és kész. Tegnap a migréntől a hányingeren át a görcsökig meg a gyomorsavig minden bajom volt, de a legdurvább az az volt, hogy lefeküdtem "kicsit aludni" amiből az lett, hogy 15-21ig aludtam, mint akit kiütöttek. Mondjuk ha nem jön meg még egy hétig elmegyek a nődokimhoz, hátha, bár bízom benne, hogy ha így lesz a teszt is mutatja majd valamikor a hét közepére. (sajnos nem vagyok meggyőződve, hogy nem jön meg.. sőt, ettől tartok)
2015. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs hogy én is kérdezek, de nagyon hasonló nálam is.

Én azon tűnődöm, hogy lehet-e terhesség úgy, hogy 3-4 napja erősen fáj a hasam-derekam.

Vérzés sehol, két napja késik. teszt negatív.

Csak mert nekem a normál menstruáció előtt max 1 napig szokott fájni/fájdogálni a hasam, és aztán mindig jön is a vérzés. Most meg semmi.

2015. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!