Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak az én szemem káprázik,...

Csak az én szemem káprázik, hogy van ott egy halvány, nagyítós csík?

Figyelt kérdés
[link]
2015. nov. 1. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen negatív.
2015. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Basszus,azthiszem már beteges tesztelő vagyok :(Egyébként 2 napja késik,nemvártig nem csináltam tesztet,de azóta már 3-at ellőttem :(
2015. nov. 1. 07:55
 3/7 anonim ***** válasza:
:) én sem látom, de nekem sem mindig sikerül egy fotón visszahozni a valóságot. Én is tesztfüggő vagyok. ;)
2015. nov. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ezen en nem latok masodik csikot.
2015. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az a fajta,aki egyből lehurrogja az egyértelmű negatív teszteket,mert ha valami maszatot látok is azt írom,hogy ismételjen.És átteszem negatívba is.De ezen tényleg nem látok semmit,ne haragudj.De ha nem jött meg,lehet reménykedni,hogy későbbi ovud volt,úgyhogy ha továbbra sem jön meg,1-2 nap múlva ismételj! :)
2015. nov. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem látom sajnos..:(
2015. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ááh..már én sem :(
2015. nov. 1. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!