Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív vagy száradási...

Halvány pozitív vagy száradási csík?

Figyelt kérdés
Ha időn belül megjelent egy halvány pozitív csík, amit viszont csak bizonyos szögből lehet látni, akkor ez pozitívnak számít, vagy az a száradási csík? Gabriel teszt
2015. szept. 15. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát így látatlanban nehéz megmondani . Kepet nem tudsz linkelni ?
2015. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem sikerül olyan fotót csinálnom, amin látszik. Nem leszek elkeseredve akkor sem, ha száradási csík, csak nem tudom, hogy hogyan lehet megkülönböztetni.
2015. szept. 15. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerü a megkülömböztetés.

Csinálsz 2 nap múlva egy másik tesztet és azon már látni kell.

2015. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Időn belül nem lehet száradási csík, kétlem, hogy néhány percen belül megszáradna a teszt. De ettől még simán lehet negatív.

Annyi biztos, hogy nekem mikor pozitív lett a tesztem, az minden szögből egyértelműen látható volt.

2015. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Holnap reggel megismételem. Vagy holnap után? Úgy izgulok....Köszi a válaszokat!
2015. szept. 15. 13:29
 6/7 anonim ***** válasza:
A Gabriel Teszt sajnos hajlamos erre! Múlt héten többször is ilyen volt nekem is. Sőt a múlt héten pozitív is lett és baba semmi. Romlott a minősége a Gabrielnek, pedig régen jó kis teszt volt mindig ezt használtam.
2015. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Én is így jártam.14 DPO-n reggel Gabriellel teszteltem és olyan halvány volt a csík, hogy forgatni kellett. Férjem azt mondta, hogy szerinte negatív. Fogtam magam és még az nap délután vettem a patikában egy Clearblue plusszos és egy digitális tesztet. Ahogy hazaértem, rögtön megcsináltam délutáni, kb. fél órás pisiből rögtön szép pozitív lett, majd másnap reggel a digitális is az lett. Ennyit a Gabrielről.
2015. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!