Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó endokrinológus Budapesten?

Jó endokrinológus Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4 hónapja 9.2es tsh értéket mértek nálam, erre kaptam 25 mg l-thyroxint. Ezzel 2,5 az új eredményem, viszont a tsh-n kívül semmi mást nem néztek sztk-ban, úgy hogy 1-2 éven belül babát szeretnék. Azt mindtàk az eredmenyre, hogy teljesen jó, nem is emeltek az adagon.


Szeretnèk elmenni magan endokrinológushoz, hogy mire szeretnènk babát biztosan jó legyen minden értékem.

Budapesten tudtok alapos dokit ajanlani?


2015. nov. 1. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Dr Ivan Gabriella, swiss clinic.

Az en terhessegemet o kiserte vegig, elso trimeszterben vegig borzalmas ertekeim voltak, de sikerult beallitani es nem lett semmi baj. Kismamakra nagyon odafigyel es lelkiismeretes.

2015. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MensMentisben bárki.
2015. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én Major Judithoz járok, sztk alapon. Thiroxint szedek én is, napi 100-at. Úgy, hogy 4 volt a max Tsh-m. 3 havonta emelte az adagot. Most két év után áklt be 0,9-re..
2015. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
MensMentis.
2015. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 2. 20:46
 6/6 anonim válasza:
Ha jól tudom a MENS MENTIS az új ENDOCARE KÖZPONT. Hozzájuk nem nagyon lehet új betegként bejelentkezni. Ma 10-kor indult az online előjegyzés felvétel. 10 előtt 5 perccel elkezdtem folyamatosan frissíteni az oldalt. Kiválasztottam egy időpontot, beírtam az adataimat, és amikor rámentem a megerősítésre, azt írta ki, hogy sikertelen foglalás. Megpróbáltam újra, de már egyetlen egy szabad időpont se volt első vizitre. Kontrollos betegek számára bezzeg volt egy halom szabad időpont az összes napra. Le is foglaltam egy időpontot, erre jött a telefonhívás, hogy hiába tettem, mert az orvos nem lesz hajlandó fogadni, amiatt hogy nem voltam még nála. És még "kedvesen" közölték, hogy egy hónap múlva próbálkozhatok újra. Hát köszönöm szépen. Ezzel a rendszerrel évekbe is beletelhet, mire sikerül valakinek időpontot foglalnia. Én meg azért próbáltam bejelentkezni, mert most vagyok beteg, nem azért mert majd egyszer valamikor a távoli jövőben beteg leszek. Ilyen szintű diszkriminációt és embertelenséget még soha egyetlen magánrendelőben se tapasztaltam, de ennél még az sztk-s rendelések előjegyzési rendszere is emberségesebb.
2017. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!