Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet barnázás ellen...

Mit lehet barnázás ellen tenni? L/23

Figyelt kérdés
PCOS-s vagyok és most nem volt ovulációm. 1 hónap késés után elkezdtem barnázni ami már lassan 2 hete tart. Régebben is volt már ilyen, akkor a nőgyógyász Norcolutot akart felírni, hogy megjöjjön rendesen, de az endokrinológus azt mondta, hogy ne szedjem mert az csak még jobban bekavar, majd elmúlik magától.

2014. dec. 29. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A barnázás általában attól van,hogy magas a prolaktin szinted.

Az endokrinológus jól mondta, a Norculut csak tüneti kezelés lenne azonban inkább a probléma forrását kellene megtalálni és kezelni. Menj vissza az endokrinológushoz és mond el neki,hogy mi a baj.

Hormonokat néztek már vérvétel által?

2014. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen néztek hormonokat, de csak majd január közepén lesz meg az eredmény. Az endoki is arra gyanakszik, hogy az lesz a gond, hogy az magas. Arra egyébként gyógyszert adnak vagy hogyan kezelik?
2014. dec. 29. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is-is. A pcos-t a hármas diétával kezelik, mozgás,diéta,gyógyszer.

ÉS van többféle sárgatesthormon is, azt hiszem a duphaston tablettát szokták még felírni.Legalábbis a barátnőmnek azt adták.

Babát szeretnél ezek szerint. Ja és a clostillbegyt tabletta is nagyon jó, azt akkor kapod ha peteérésed sincs.

Én nekem hormonbajom szerencsére nem volt, csak IR nélküli pcos, abból is inkább csak az a tünet,hogy sok apró ciszta miatt nem volt tüszőrepedésem, de más bajom nem volt, az első clostys hónapban összejött a kisfiam.

2 éves már. :-)

Sok sikert Neked

2015. jan. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!