Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem varom a menszit....

Holnapra nem varom a menszit. Viszont kb a 10. dpo-n lehetek. Mikor teszteljek eloszor?

Figyelt kérdés

2015. nov. 2. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14-15 dpo-n
2015. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is 14-15. nap :)
2015. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha a 10. Dpo-n vagy, akkor még van 4 napod, mivel a luteális nem igazán változó. Ha viszont tényleg 10 napos a lutid, az sárgatest elégtelenség, amivel nehezen lesz baba. 14-15. Dpo előtt nem érdemes tesztelni, én ezt az állaspontot képviselem. Amúgy legpontosabban hőgörbével lehet követni a peteérést és a luti hosszát, nyák, szurka, ovuteszt csak sejtésekre elég a repedés napjával kapcsolatban.
2015. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Meg anno 1 eve rendeltem 10 db vateras 10-es tesztet, de elosztogattam mindet bnoknek, hugomnak stb...es pont ma reggel keresgeltem az egyik fiokban, es rabukkantam egyre :) most probalkoztunk eloszor a ferjemmel, de ugy terveztem h ha nem jon meg, akkor veszek egy tesztet...erre most talaltam :P
2015. nov. 2. 10:32
 5/13 anonim ***** válasza:

10 dpo-n rohadtul ne holnapra ne várd!

Vagy mindig ilyen rövid a luteálisod? Mert ha igen, tesztelj 10-essel naponta, hogy időben eljuthass hormonpótlásra.

(Túl rövid luteális = progeszteronhiány)

2015. nov. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Aktalaban 28-29 naposak a ciklusaim, de kesobb van az ovum.. 16-17. Napon.. Igy kb 10-11 dpon lehetek.. Akkor varok hetvegeig.. :)
2015. nov. 2. 10:35
 7/13 A kérdező kommentje:
Hormonpotlas?? Jo eg... Lehet h keves a progeszteronom, mert regebben voltak menszesz problemaim.. Sokszor volt koztes verzesek, elmentem dokihoz meg anno, es azt mondta h kevesebb vmilyen hormonom es ezert nem marad fent kello ideig a mehnyalkahartya... De ez regen volt.. :/ basszus most megijedtem
2015. nov. 2. 10:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel ezzel a mondattal. Ha 1O. dpo-n vagy, akkor nem holnapra nem várod, hanem kb 4 nap múlva. Vagy ha csak 1O napos a luteális fázisod, az nagyon rövid, valószínűleg progeszteronhiányra utal, de baba nem igazán sikerül ilyen rövid luteális fázissal.
2015. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szegeny..jol osszezavarnak :) Csinald meg a tesztet,szerintem nagyon kivancsi vagy mutat-e valamit!? Igy megnyugszol es kivarod hogy megjon-e a verzes vagy sem ;)
2015. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

tuti nem holnapra nem várja!

én személy szerint az ovutól számolom a 14 napot!

első voltam!

2015. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!