Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem varom a menszit....

Holnapra nem varom a menszit. Viszont kb a 10. dpo-n lehetek. Mikor teszteljek eloszor?

Figyelt kérdés

2015. nov. 2. 10:23
1 2
 11/13 whitelady1 ***** válasza:
Azért ennyire nem kellene megijeszteni senkit! Nekem 11 napos luteális fázissal sikerült a baba! Igen progeszteron hiányra utal, én is kaptam progeszteron pótlást! De az azért nonszensz hogy azzal tuti nem lesz baba. Egyébként azt írják ha 10 nap alatt van akkor azzal nem sikerül teherbe esni!
2015. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

csatlakozom.. nem kellene ijesztgetni. nekem is 11 nappal sikerült, másrészt gondolom nem sok mindenkinek van otthon ultrahangja és azért az a 11 lehet 12 vagy 10 is akár, attól még lehet babája. engem is ezzel stresszeltek anno itt... egyébként meg majd az orvos megmondja ha van valami gond.

teszt: 14. dpo előtt szerintem is felesleges. Ha van baba úgysem jön meg.

2015. nov. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Egyebkent erdekes, mert legtobbszor 28-29 napra jon meg.. De eleg surun elofordul h 26 vagy eppen 30 napra... Szoval ez a 26-30 kozotti ingadozas jellemzi a ciklusaimat.. Van mikor elobb jon a menszim nehany nappal, de ugyan ugy neha kesik par napot.

Viszont tegnap delutan volt egy kis vér a wc papiron... Azt hittem megjott.. Kicsit gorcsolt is a hasam. Gondoltam magamnam h megint korabban jott a vart idopontnal... De azota semmi. Az a ket csepp vér volt, es a gorcsoles is abbamaradt. Szoval mostmar total nem ertem.. :/

2015. nov. 3. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!