Terhes vagyok? 18l

Figyelt kérdés
Augusztus közepén szexeltem a partneremmel védekezés nélkül, nem élvezett belém. Azóta volt rendes menstruációm augusztus végén és szeptember végén. Most viszont egy hete késik. Van rá esély, hogy terhes vagyok?

2015. nov. 2. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2015. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. De elvégezhetsz egy tesztet és azonnal mutatni fogja. 2 rendes mensi után én szinte kizártnak tartom. Főleg, hogy már lassan 3 hónapja volt az együttlét (ha azóta védekeztetek), már második trimeszterben lennél.
2015. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hogy az utóbbi menstruációd óta szexeltél-e vagy sem, így nem lehet megmondani. Az augusztusiból biztosan nem vagy az.
2015. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegnap szexeltem, szintén védekezés nélkül
2015. nov. 2. 18:03
 5/9 anonim ***** válasza:
A tegnapiból sem vagy terhes. (még. De ez nem jelenti, hogy néhány nap múlva sem leszel)
2015. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És ezt addig fogod játszani, míg egyszer teherbe nem esel?
2015. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Okos kislany! Ulj le, egyes! 3:)

Mire jatszol? Az abortusz tunik izgalmasnak, az orokbeadas vagy a leanyanyasag? Felnott vagy mar, legyen eszetek!

Vedekezzetek!

Amugy se fekudj le gumi nelkul alkalmi pasival (se)!

Bocsi, de muszaj a kioktatas, ha gyerekkent viselkedsz!

2015. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem védekezel, ha tudod, hogy lehetsz terhes? Bármikor összeszedhetsz bármit az alkalmi kapcsolatokból, ami egy életre megbélyegezheti a szexuális életedet.
2015. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezzetek!!!!!

Ha meg 18 évesen arra mentek hogy legyen, akkor gratulálok!

2015. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!