Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Teszteltem,...

Mezeine kérdése:

Terhes vagyok? Teszteltem, véleményt szeretnék

Figyelt kérdés
Több napja késik, menzesz idején csak fehér,vízszerű folyásom volt. Azóta a hőm emelkedett. Fáradékony vagyok, a melleim fájnak. Ma délben teszteltem Romeddel, 8 perc körül láttam egy lehelet halvány csíkot. De nagyon nagyon halvány. Lefényképeztem, negatívban egyértelmű pozitív. A negatívba tett teszt ha pozitívat mutat annak lehet hinni?

2015. nov. 2. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Rakd fel a képet. De a normálisat, ne a negatívat. Köszi :)
2015. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Reggel ismeteld meg!Halk gratula :) Tudsz kepet tenni?
2015. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam tenni nektek képet de valamiért nem látja a laptop a telefonomat. Azért lettem kíváncsi mert korábban voltak " száradási csíkos tesztjeim " és akkor sosem látszott semmi negatívban. Most le se kellett fényképeznem, csak fölé tartottam a telefont és már látszott. Az eredetit hiába is tenném fel mert annyira haloványka. Napokkal ezelőtti tesztjeim negatívok voltak. És nem is látszott semmi a fényképezőn sem. Most egyértelműen látszik ...
2015. nov. 2. 13:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A negatívba tett teszt nem jelent semmi, nem is értem, ki találta ki ezt a marhaságot... A reagens helyén más a teszt anyaga, ezt nyilván lehet látattni is, ha nagyon akarjuk. Muti ikább a rendes fényképet, hogy milyen az a lehelet halvány csík!
2015. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudok feltenni :) jó lett volna. Azért kérdeztem ezt a negatív fényképes dolgot, mert még sosem volt negatívon csík , csak most. Akkor a többin is kellett volna lenni nem ?
2015. nov. 2. 13:59
 6/10 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy a negatívban a csík az erős piros színű, tehát nem fehér. A kontroll csík fehér, de ami a babát mutatja az erős színes csík.
2015. nov. 2. 15:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy negativban eros rozsaszin legyen egy kep:)
2015. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy értem, hogy nem fehér , nem szellemcsík. Hanem egyértelműen látszik hogy ott van
2015. nov. 2. 16:27
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]

na ez a negatívom

2015. nov. 2. 18:13
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon messze van a kontroll csíktól...

csinálj másikat!

2015. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!