Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rá néztek? Ez negatív fotó

Mezeine kérdése:

Rá néztek? Ez negatív fotó

Figyelt kérdés

Írtam ma már de nem volt válasz

[link]



2015. nov. 2. 18:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ez negatív fotó, és sajnos negatív teszt is.
2015. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Abszolut negativ!
2015. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ahol a fekete csík van, az szerintem a ragasztás helye, hogy találkozik a két lapka.


Egyébként végtelenül értelmetlen bármilyen optikai eszközzel mahinálni terhességi teszttel. Ha szemmel láthatóan nincs SZÍNES második csík, akkor az még negatív.


Ha nem jön meg továbbra sem, kér nap múlva újra kell tesztelni. Ha meg még nem is késik, akkor pláne fölöslegesen stresszeled magad korai tesztekkel, meg bűvészkedéssel.

2015. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Ez egy negatív teszt...

Ha pozitív lenne, nem kéne negatívba rakni, meg ilyenek, anélkül is látszana a 2. csík.

2015. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem ragasztás helye. Látszik szabad szemmel is csak nagyon halvány
2015. nov. 2. 18:48
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem lehet ragasztás helye mert a fehér sávban van :D és már késik nem hamarabb teszteltem. Hőm magas, fáj a mellem is, a halvány csík az időn belül jött ki, csak annyira halvány,hogy hiába fotóztam volna le. Azért tettem negatívba.
2015. nov. 2. 18:52
 7/29 anonim ***** válasza:
Negativ a teszt sajnalom. Amit latsz az nem a tesztcsik helye.
2015. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Akkor mi?
2015. nov. 2. 18:56
 9/29 anonim ***** válasza:

Illesztes, tesztcsik vege...barmi.

A negativ pozi teszten ket feher csik van ugyanolyan vagy halvanyabb mint a controlcsik

2015. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, bár én még ilyet nem láttam. Pedig teszteltem egy párat már. Hiába tettem negatívba, sosem látszott semmi. De mint említettem, reakció idő alatt már látszódott egy halvány vonal. Az nem lehetett ragasztási csík....
2015. nov. 2. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!