Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több halvány pozitív teszt...

Több halvány pozitív teszt után lehet hogy mégsem lesz baba?

Figyelt kérdés

Több halvány, de jól kivehető pozitív tesztem volt, késik pár napja a nemsim is. Viszont nem lettek erősebbek a tesztek! Halvány mind! Amit nemvárt napján csináltam ugyan olyan mint amit 3 napra rá csináltam.

Ez természetes, vagy aggódnom kellene?

Orvoshoz 2 hét múlva kaptam időpontot.

Volt akinek nemvárt után napokkal is halvány volt a tesztje?



2015. nov. 2. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a jo eg aldjon meg 3 pozitov tesztel ne esztelgess tovabb :) kit erdekel milyeb eros a csik ha ott a csikk:) az aggodassal tobbet artasz.
2015. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azért aggódom mert a hcg-nek már soksorosának kellene lennie... de a csíkok ugyan olyanok!
2015. nov. 2. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak pár napja késik a menzeszed még ne várd ezt.Majd ha egy hét múlva tesztelsz akkor már igen,erős lesz a csík.
2015. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz!
2015. nov. 2. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem lett erősebb a csík, még az ikreknél sem. Mingig ugyanolyan halvány (sokkal halványabb mint a kontrollcsík), és van 4 gyönyörű kislányom. Ne aggódj, odabent lapul vki.
2015. nov. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!