Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye a síkosító nem spermaölő?

Ugye a síkosító nem spermaölő?

Figyelt kérdés
Néha be szoktuk vetni, de nincs ráírva hogy lenne ilyen hatása .... babát tervezünk, nehogy ez legyen az oka hogy nem jön össze ....
2015. nov. 3. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem spermaölő, de csökkenti a teherbeesés valószínűségét, már nem emlékszem pontosan, hogy mire van hatással, de tti hatással van. Tudom, mert mi is szerettük használni, de mikor babát terveztünk akkor abbahagytuk, mert olvastam valahol hogy rontja a sperma minőségét, vagy nehezíti a eljutástát vagy ilyesmi.
2015. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amit mi használtunk müllereset még rá is volt írva hogy valamilyen szinten csökkenti a teherbeesést.

Mikor mi is belekezdtünk a gyerekvállalásba akkor mi is abbahagytuk a használatát.

2015. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kulcsos7 válasza:
100%

Van olyan is ami kimondottan spermaölős.

De az direkt olyan , alapból nem spermicid tartalmu.

De amit előttem írtak, lehet valami hatással a mozgásukra, vagy ilyesmi.

2015. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
A normál síkositok nem jók, mert abban az anyagban nem tudnak úszni a kisfickok. En vettem direkt olyan síkositok, ami próbálkozás hoz jó. Olyan tojcsis nyak utánzat. Pre- seed a neve.
2015. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó a spermàknak, nem tudnak benne úgy mozogni. Ennek ellenére nàlunk nem okozott gondot. Vannak "spermabaràr" sikosìtók.
2015. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!