Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Van ra esely...

Terhes vagyok? Van ra esely hogy az legyek?

Figyelt kérdés

szeptemver 19.-en lefekudtunk baratommal (azert tudom pontosan mert szulinapom volt) vegdekeztunk oktober elejen rendesen volt is ciklusom de kb peteeresemkor enyhe veres folyasom volt es egy hete megint lefekudtunk mar 1 napja kesik de gorcsol a hasam es folyasom van, rosszul nem vagyok. nincs hanyingerem...terhes vagyok vagy csak kesik mert ebben a honapban nagyon sokat stresszeltem egyket dolog miatt? es mi lehetett a veres folyas? 19L

ui:az miatt is stresszelek hogy kesik


2015. nov. 3. 14:48
 1/5 A kérdező kommentje:
a baratom nem elvezett el
2015. nov. 3. 14:56
 2/5 anonim ***** válasza:
védekeztetek legutoljára? (és a megszakítás NEM védekezés!)
2015. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen vedekeztunk...szerinted terhes vagyok? most elkezdett fajni a fejem is ciklus elott szokott meghat ugye gorcsol a hasam
2015. nov. 3. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
ha rendesen védekeztetek, akkor nagyon kicsi az esély, hogy terhes vagy. nyugodj meg. a stressz miatt simán késhet. és a véres folyás meg néha elő szokott fordulni nőknél ciklus közepén, ovulációkor. szóval nyugodj meg, ha még 3-4 nap múlva se jön meg, akkor tesztelj, de nagyon kicsi az esély, hogy terhes legyél, ha rendesen védekeztetek.
2015. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseget!:)
2015. nov. 3. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!