Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély rá hogy terhes legyek?

Van esély rá hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

baratommal szept 20.-a kornyeken lefekudtunk utana volt menstruaciom viszont kb 2 hete veres folyasom volt ma vagy holnap kell megjonnie...a heten lefekudtunk de vedekeztunk..majdnem megjon erzesem van es faj a fejem..terhes vagyok? vagy mitol lehetett ez a veres folyas?

ui: ebben a honapban rengeteget stresszeltem


2015. nov. 1. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha utána volt menstruációd (normális ideig tartott, időben jött meg, nem volt gyengébb a megszokottnál stb.) akkor kevés az esélye, hogy terhes legyél.

A véres folyáshoz nem tudok mit hozzáfűzni, ha stresszes vagy lehet attól, lehet valami fertőzésed vagy lehet a peteérésedtől is ha a ciklus felén vagy. Azt orvossal nézesd meg, mert lehet komolyabb bajod is és ezzel nem érdemes szórakozni.

Nyilván a te dolgod, és nagy valószínűséggel feleslegesen írom ide, de szerintem válassz valami biztosab b fogamzás gátló módszert, mert így stresszelhetsz a jövőben is. Ajánlom pl. a tablettát. Nálam nagyon hasznos volt.


Nekem a fejfájás több esetben jelentkezik a ciklusomban, peteérés előtt, egy héttel a peteérés után és a menstruáció idején is,

2015. nov. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2 napja kesik ez lehet a stressztol?
2015. nov. 3. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!