Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt peteeresem? Harom...

Mikor volt peteeresem? Harom variacio?

Figyelt kérdés
Altalaban szabalyos, 32 napos ciklusaim vannak. A mostani ciklusom oktober 13-an kezdodott. A ciklus.hu a hom alapjan betette okt. 26-ara, bar utana esett meg le a hom okt. 31-en is. Ha a kovetkeso ciklustol szmolunk vissza 14 napot, 31-en volt a peteeresem (ugye a hom is ekkor esett le), ellenben tegnap volt tojasfeherjes, peteereses folyasom. Szerintetek?
2015. nov. 3. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Muti a görbét!
2015. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az alaphom eleg alacsony, digitalissal merem, es 5:00- 5:30 korul kelek fel magamtol. Kb. 6 orat aslzok elotte, de vesebetegseg miatt legalabb ketszer kikelek pisilni, meres elott utoljara 3 ora korul.
2015. nov. 3. 15:22
 3/10 A kérdező kommentje:

Rossz link, kerlek toroltesd, nekem nem megy!

[link]

2015. nov. 3. 15:24
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
En 31.et tippelnem foleg a tojasfeherjes folyas miatt.Azt vennem mervadonak.
2015. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A hőd alapján nem volt peteérésed sajnos, mivel semmi hőnövekedés nincs, csak cikcakkozás az alaphő körül. Gyanús az extra alacsony alaphő is, pajzsmirigyet néztek nálad mostanában?
2015. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Multev majusaban neztek utoljara, akkor rendben voltam, de a kovetkezo ciklusnal megyek vervetelre pcos gyanu miatt. Tobbszor neztek mar, mert olykor van cisztam, de mindig azt mondjak, hogy nem PCOS jellegu. A kovetkezo ciklusban atvaltok a higanyos merore, talan az pontosabb, es a gyakori felkelesek is aggasztanak. Fontos, hogy egyhuzamban aludjunk 5-6 orat meres elott? Mert az nekem soha nem fog menni! :(
2015. nov. 3. 15:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontos, hogy higanyos legyen! Digitális is jó, csak nyelv alatt használd, ne hónaljban. A 6 óra azért lenne fontos, mert a napi legalacsonyabb hőből lehet leolvasni bármit is a ciklusra vonatkozóan. A kelésektől elvileg magasabban van a mért hő, mint a valós legalacsonyabb lenne, de neked így is irtó kevés a hőd. Az szupi, hogy mész laborba!


Az jutott még eszembe, hogy ha végképp nem megy a szabályos hőmérőzés, próbálhatnál ovutesztet.

2015. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ebben a honapban mar felesleges ovu teszteznem? meg soha nem csinaltam. most nagyon elkeseredtem, hogy nincs peteeresem, a nyakos folyas miatt annyiraboldog voltam. nagyon regota varat magara a baba, es a vesem is kezd egyre rosszabb lenni, felo, hogy tul keso lesz :(
2015. nov. 3. 19:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre én sem látok ezen a görbén ovulációt. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem is lesz:)

Az ovulációra nem a hőleesésből lehet következtetni, hanem abból, ha felmegy és tartósan fennmarad a hőmérséklet, ami nálad nem történt meg. Ha most volt tojásfehérjés nyákod, akkor talán a napokban lesz ovud, majd kiderül. De egyelőre véleményem szerint még nem volt.

2015. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

[link]


Sziasztok! Mit szoltok hozza, talan megis volt pe?

2015. nov. 6. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!