Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van baba? Az...

Szerintetek van baba? Az utolsó menstruációm szeptember 16 és 19 között volt. A naptár szerint október 3-án volt peteérésem. Vőlegényemmel együtt is voltunk előtte. ( 1,2,3-an Is) 8-9 fele

Figyelt kérdés
Estenkent feszüt a hasam,ami azota is tart. A mellem is feszül, a bimbóudvarom 12-e óta duzzadt. Elvileg holnap jönne meg, de tegnap reggel volt pici nyalkas barnas folt,aztan semmi. Ma hajnalban ismét egy barnas folt a fehérneműn. Azóta kb 10 percenként pisilnem kell,fehérneműn nincs folt,csak néha barnas ha kitörlöm magam.

2015. okt. 16. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet, az a biztos. De, ha még negatív lenne, akkor is van még remény a babára.

Nekem szept. 30-án kellett volna megjönnie. 2 hetet késett, közben hányingerem volt, görcsölt, szúrt a hasam, rengeteget jártam pisilni és erős barnás folyásom volt. 2 hét késés után csináltam tesztet ezen a héten hétfőn, ami negatív lett. kértem keddre dokimhoz időpontot, erre kedd reggel megjött. Dokim nem talált semmi eltérést, nem tudta megmondani a késés okát. Műszaki hiba történt, így fogalmazott. Úgyhogy neked is azt mondom, teszt, de ha negatív és nem jön meg a héten, akkor még egy teszt. Még bármi lehet nálad.

2015. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A teszt negatívat mutatott :( Eddig soha nem késett, a barnas folt után mindig egyből megjött. Sok sikert Neked a jövőhónapban.
2015. okt. 16. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Azért ne add fel a reményt! Én 3 nap barnázás után teszteltem pozitivat.asszem a 15dik dpo.-n
2015. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem holnap estère kiderül! ;)
2015. okt. 16. 21:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Most vères, ha pisilek. A fehèrnemű tiszta. Èrtitek ezt?
2015. okt. 17. 09:39
 6/7 Eufrozi ***** válasza:
Szerintem ez a hónapod kapufa sajnos:(
2015. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekem ugyanaz ami múlt hónapban. Fehérnemű tiszta, papíron rózsaszínes nyálka. Cici 1 hónapja duzzadt, hasfeszülés megvan,hányinger us. 3 hete teszteltem akkor egy csík volt. Kedden doki. Szerintetek?
2015. nov. 15. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!