Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes dokihoz menni?

Mikor érdemes dokihoz menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Okt. 28ra nem vártam, és aznap du-i teszt nagyon halványan pozitív lett. Azóta sem jött meg, holnap fogok még 1et tesztelni hátha az erős pozitív lesz. Mikor érdemes orvoshoz menni? Most vagyok az 5. héten.


Viszont 24 órás munkarendben dolgizom és már most nagyon álmosnak érzem magam nem tudom, hogy később ez mennyiben fog változni. Rosszulléteim nincsenek, csak ez az fáradtság....

A válaszokat előre is köszönöm!


2015. nov. 3. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Pozi teszt után 10-14 nappal érdemes először, de a szívhangot is akarsz már akkor még erre plusz egy hét.
2015. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Én október 26-án, 4+4 hetesen teszteltem pozitívat. Azóta szépen erősödött és már a tünetek is sorakoznak. Dokihoz november 9-én megyek először, akkor leszek 6+4. :)


Gratulálok neked is!

2015. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkétszer a pozitív teszt után voltam rögötn 2-3 napra, ahogy kaptam időpontot.

Aztán mindig visszahívott , hogy már szívhang is legyen.

Én nem szerettem volna várni még heteket, hogy tuti legyen szívhang, mivel visszahívnak, meg minél előbb tudni akartam, hogy jó helyen van-e a baba, nem méhen kívüli-e a terhesség, mert akkor meg nem jó tökörészni 2 hétig, mert rámehet a petevezeték, ha épp ott tapadt meg. Nem ijesztgetni akarlak, ez csak az én véleményem. De olvastam már ilyen történetet és inkább megyek kétszer a 12 hetes UH előtt, mint egyszer, de későn.

2015. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező.

2-hét mulva rá érsz menni akkor màr szívhang is lesz.


GRATULÁLOK.

2015. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gratulációkat és a tanácsokat! Gratulálok én is minden kismamának és boldog babavárást kívánok!
2015. nov. 3. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!