Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden voltam együtt egy...

Kedden voltam együtt egy fiúval, csütörtökön pedig megjött a menstruációm. Ha elmúlik a vérzés, csinálok 2-3 féle terhességi tesztet is. Ha mind negatív, akkor érdemes orvoshoz mennem saját megnyugtatásomra?

Figyelt kérdés
A fiú nem élvezett belém, csak rám,és párszor járt bennem,de nem mélyen. Attól félek, hogy még is kerülhetett belém, és azóta félek.Előtte nem voltam senkivel,ő volt az első...21 éves vagyok.
2015. nov. 1. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Tulparazod.

Maskor viszont huzzatok gumit!

2015. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Védekezésrol sem hallottal meg 21 ev alatt? Ennyi teszt árán egy halom óvszert kapsz.
2015. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha elmúlik, még felesleges lesz tesztelned! Túl korai!

Minimum 2 hétnek kell eltelnie.

2015. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Együttlét után min. 2 hetet érdemes várni az első teszteléssel. ÉS igen, kockáztattál. Reméljük, nem jött be. A srác meg egy sggfej, mert pont letojja, hogy teherbe ejt -e vagy sem. Ezen is gondolkodj el a következő 2 hétben, míg vársz!
2015. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos, a fiú volt oylan kedves,és kijelentette hogy ő soha senki kedvéért nem fog gumit húzni, mert 16 éves kora óta nem húzott...Lehet hogy most nagyon ráfáztam,de remélem hogy nem..
2015. nov. 1. 16:16
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyedül csupán, az a tudat nyugtat meg, hogy megjött a havim, de ez sem 100%-osan nyugtató. Igen,én voltam az ökör, túl könnyelmű voltam. Szóval aki ezt mondja, annak igaza van..
2015. nov. 1. 16:20
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak adná a jó isten, hogy nem lett semmi baj. Ezután még 10-szer is meggondolnám a dolgokat..
2015. nov. 1. 16:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha 16 éves kora óta derogált neki gumit húzni, akkor a terhesség csak egy dolog, amiért aggódhatsz. Van ott még bőven...

Kis condyloma, herpesz, gomba... mindet terjesztheti úgy, hogy neki látszólag semmi baja.

2015. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
eddig látható bajom szerencsére nem lett..Most a terhesség miatt streszelek...
2015. nov. 1. 16:28
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Fúj... ez nagyon gáz pasas, hagyd a francba! Hogy engedhetted, hogy egyáltalán hozzád érjen? Tudod mi mindent szedhettél össze, ha neki ez a hozzáállása a dolgokhoz? Mindenképp menj dokihoz és nézesd át magad! Már csak valami jó kis fertőzés vagy HPV kell neked, semmi más! Igénytelen emberrel meg ne kezdj többé! :(((
2015. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!