Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még mindig nem jött még a...

Még mindig nem jött még a mensim! Felfázva nem vagyok.! Hasikám meg jött ki szélesedet a derekam. és van már néhány plusz kilom is! Terhes lehetek hogy ha 2hete negativ lett a teszt?! Orvodhoz 2-3nap múlva megyek! Vki volt már ijen helyzetben?!

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Max pár hetes lehetsz... Ha negatív a teszt, akkor elég korai a terhesség. Az kizárt, hogy az első pár hétben látszik a hasadon!

Lehet egy csomó más dolog, ami miatt nem jött meg a menstruáció! Lehet fel vagy puffadva, és azért "jött ki a hasikád".

Aztán lehet még hormonális probléma, májprobléma, fertőzés, ciszta, vagy csak egyszerűen késik.

2015. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Clark Kent.. válasza:
85%

Vki? Hasikám? Mensim?


Mik ezek a szavak, hány éves vagy, 12? Te jó ég...

2015. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Nagy az Isten állatkertje...

Oké, hogy ezt te poénnak szántad, de veled is komoly gond van, ha szerinted EZ poén... :-(

2015. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2015. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

"Hasikam" -> ez komoly? :'D

Nekem ilyet kiskoromba se mondtak :'D

Max pocit, de azt se használom mar régóta :'D úgy 10 éve ( 15 eves vagyok)


Amúgy azt, hogy 'mensi' anya is használja :)

Ezt rövidebb kimondani vagy nem tudom :'D

2015. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg ikrek lesznek, különben nem látszódna a hasikád. -.-
2015. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
a hasikadat meffekudte a danone felhocske. az agyacskam eldobom, h emberkek mit ki nem irkalnak. megyek is a dolgocskamra, mielott meg felfordulna a pocikam
2015. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom a kiszélesedett derekadat mire vélni, és pár hetes terhességnél nem jellemző a hízás. Csinálj ma egy tesztet.
2015. nov. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hasikád megéhezett,ezért szaladt fel aza a pár kilócska!
2015. nov. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!