Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 napja kési. Tegnap enyhe...

17 napja kési. Tegnap enyhe barnás, néha rózsaszínes vérzés. Mit jelenthet? Szeretnék kisbabát

Figyelt kérdés
Ma 17 napja késik.... múlt hét csütörtökön voltam nőgyógyásznál, nagyon nagyon sok negatív teszt után :( Azt mondta, hogy egyenlőre nem lát semmi rosszat de babát se, 3 hét múlva menjek vissza. Pár napra rá, ilyen barnás, rózsaszínes váladékot láttam a wc papíron.. tampon fel helyezése után ugyan ez, viszont azóta tampont se használtam, mert csak a papíron látszik ez a váladék... Ez mit jelenthet 17 nap után?? :S Kérlek segítsetek.. már annyira el vagyok keseredve :'(

2015. nov. 3. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el !!! Nekem pl akkor volt ilyen neha mikor tuszorepedes volt.Mikor teszteltel utoljara? Elofordul a noknek hogy kimarad 1-1 ovu nelkuli honap aztan kezdi elolrol a szervezet! Fel a fejjel :)
2015. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!