Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik! 3 napja csinált...

6 napja késik! 3 napja csináltam tesztet de az negatív volt! Fehér víz és krém állagú a folyásom, hányingerem van a cicim sem olyan mint szokott! Mikor teszteljek megint? Ha nem baba akkor miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szióóó!Először is számold ki,hogy mikor volt péd,ha esetleg nem figyeltél volna eddig fel rá,s abbol megtudod,hogy a teszt mennyi időre rá mutatja ki vizeletből a terhességet.Ha aug.végén jött meg(egy példa)akkor leghamarabb 15.én mutatja ki,hogy van-e v.ki odabent.klikk ide,s megnézheted: [link] sikert!Szoritok!!!
2008. szept. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi nekem augusztus 6.-án volt meg utoljára
2008. szept. 12. 07:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Remélem a kalkulátorral megnézted,s tudtam segíteni!!!Szoritik nagyon!
2008. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen de skkor már a tesztnek ki kellett volna mutatnia!
2008. szept. 12. 09:25
 5/7 A kérdező kommentje:
igen de akkor már a tesztnek ki kellett volna mutatnia!
2008. szept. 12. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt is vedd figyelembe,hogy miko voltatok együtt!!!!!

Lehet,hogy még csak most bágyazodik!Fel a fejjel!!!!Nem jó ha idegeskedik az ember.Pár napot még várj,s akkor tesztelj!!!!Aztán a jó hirt majd tudasd!

2008. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké!Köszönöm szépen reméljük jó hír lesz.
2008. szept. 12. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!