Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek a nemvárt...

Anita kicsi kérdése:

Volt valakinek a nemvárt előtt már egy héttel tünete? Ha igen mik voltak azok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ha elkezdődött valami, most ér a méhedbe, néhány nap múlva kezd beágyazódni, akkor jön létre MAJD a terhesség, tünetek is csak ezután jöhetnek.


A terhesség két első tünete a vérzés elmaradása és a pozitív teszt.

2015. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Görcsöltem, mintha meg akarna jönni. Pont egy héttel előtte, a vélhető beágyazódástól. Nem gondoltam, hogy összejött, azt hittem, hogy 1 héttel hamarabb jön meg. Ez a mindjárt megjön érzés aztán eltartott a 8.-9. hétig.
2015. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Adott hó 10.-ére nem vártam, elsején furcsák voltak a szagok, nemsoká hangulatváltozások és hányás, émelygés volt. Pozitív teszt csak 14.én lett, még 10.-én is negatívat teszteltem.
2015. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kezdett görcsölni a hasam de nekem nem az első, korábban is többször fordult elő menzi előtt görcsölés egy héttel pedig akkor még volt óvszer.

Tünetem pedig nemvárt előtt egyáltalán nem volt még, sőt, csak egy hetes kimaradással kezdődtek.

2015. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A régóta szunnyadó fényallergiám durván kijött nyaralás alatt. Nem is gondoltam terhességre. Bő egy héttel később teszteltem pozitívat. Az orvosnak említettem, ő mondta, hogy a korai hormonális változások amúgy is fényérzékennyé teszik a bőrt, nálam ráerősítettek az alaphajlamra.
2015. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb a nem várt előtt 5-6 nappal kezdődtek a tüneteim: mell fájdalom, bimbó érzékenység (intenzívebben, mint mensi előtt szokott), enyhe görcsölés ( mindjárt megjön érzés) és egyik oldali petefészek környéki nyilallások, szúrkálás szerű érzés, amit soha máskor nem éreztem. Ebből a szúrkálásból tudtam, hogy sikerült. :) A teszt ezek után 2 nappal lett halvány pozitív.
2015. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menszi elmaradas elott minden reggel hanyingerem volt es sokat jartam wcre.
2015. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!