Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nap mulva kellene nem...

6 nap mulva kellene nem megjönnie a menzimnek, de a melleim szörnyen feszülnek, és viszketnek és érzékenyek. Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Igen,azt hogy meg fog jönni,ilyen korán még nincs tünete a terhességnek.
2008. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De még soha nem fájt, feszült ennyire. szokott a menzi előtt fájni de csak egy két nappal. Most meg szinte lehetetlen hozzáérni.
2008. szept. 12. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:
A mellfeszülés az első jele a babónak!Na meg a kimaradt mensi!!!Drukkolok!!!
2008. szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Nagyon remélem hogy sikerült, már nagyon szeretnénk babát!
2008. szept. 12. 10:08
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
De ez a mellfeszülés bármit jelenthet ugyanúgy a menzeszt is,szerintem akkor sem feszülne még ha terhes is vagy gondolj bele hogy érezhetnéd még a kb.egyhetes terhességet szerintem túl sokat olvasod ezt az oldalt.
2008. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha aztt érzed, hogy nagyon feszül, hogy ilyen még sosem volt, és legszívesebben megszabadulnál a ciciktől, - a tesóm elmondása szerint, az tuti baba! Legalábbis nála ez volt mind2nél. Előbb tudta, mint a teszt! :-)
2008. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem várd meg az elmaradt mensit. Az hogy eddig még soha nem volt ilyen feszülés tényleg nem jelent sokat..Nálam is előfordult, reménykedtem, késett, végül megjött. Szval mensi előtt bebeszélni vmit azért nem érdemes, mert sokkal nagyobb a csalódás (sztem)
2008. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat! :)
2008. szept. 12. 10:43
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet ez terhesség, de ugyanakkor mensi előjele is. Várd meg azt a 6 napot, szerintem.
2008. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig fáj menszi előtt a mellem, de a múlt hónapban soha nem tapasztalt fájdalmaim voltak. Mégse volt baba sajna.Pedig teljesen más volt, mint eddig. Sajna lehet hogy csak a szervezetet játszik veled. De azért nagyon drukkolok.
2009. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!